Obserwuj w Google News

"Dance Dance Dance" 2 kwietnia zniknie z anteny TVP. Kiedy kolejny odcinek programu?

1 min. czytania
02.04.2021 12:13
Zareaguj Reakcja

"Dance Dance Dance" decyzją Telewizji Polskiej przerywa emisję. 2 kwietnia program nie pojawi się na antenie TVP. Skąd taka decyzja? Znamy oficjalny powód wprowadzonych zmian.

Dance Dance Dance - jurorzy
fot. Jan Bogacz/TVP/East News

"Dance Dance Dance" to taneczny program telewizyjny, który pojawił się w ramówce TVP już w 2019 roku. Aktualnie na antenie telewizji publicznej trwa trzeci sezon rywalizacji. Pierwszy odcinek nowej edycji show został wyemitowany 19 marca, a stacja już ogłasza przerwę w emisji.

"Dance Dance Dance": 2 kwietnia TVP nie wyemituje odcinka programu

2 kwietnia Telewizja Polska nie wyemituje piątkowego odcinka "Dance Dance Dance". Jednak nie oznacza to, że program całkowicie zniknie z anteny. Powód decyzji jest całkiem oczywisty i zrozumiały.

Redakcja poleca

Jak czytamy na portalu Interia, najbliższy odcinek telewizyjnego show nie zostanie wyemitowany ze względu na zbliżające się święta. TVP zdecydowała, że to czas, w którym ulubione programy nie powinny odwracać naszej uwagi od celebrowania rodzinnych tradycji.

"Dance Dance Dance" odcinek 3. Kiedy oglądać?

"Dance Dance Dance" powróci na ekrany telewizorów po świętach. Odcinek będzie można zobaczyć już 9 kwietnia o godzinie 20:35 na antenie TVP2.

Przypominamy, że w ostatnim odcinku "Dance Dance Dacne" żadna z par nie opuściła programu, co może mieć wpływ na kolejne eliminacje. Jaki? Tego dowiemy się już w kolejny piątek.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Interia