Obserwuj w Google News

Taylor Swift i Shawn Mendes w jednej piosence. Nagrali nową wersję utworu "Lover"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
13.11.2019 16:00
Zareaguj Reakcja

Taylor Swift i Shawn Mendes we wspólnej piosence. Para artystów zrobiła niespodziankę swoim fanom i stworzyła oficjalny remiks singla „Lover” z nowej płyty Taylor Swift. To ich pierwsza muzyczna współpraca.

Taylor Swift Shawn Mendes Lover nowa wersja piosenki nagrali remiks
fot. mat. prasowe

Taylor Swift i Shawn Mendes we wspólnej piosence. Nowa wersja „Lover”

Taylor Swift wydała nową wersję singla „Lover”. W oficjalnym remiksie piosenki pojawił się niespodziewanie  Shawn Mendes, autor jednego z największych hitów lata 2019, czyli utworu „Senorita”. Nowa wersja „Lover” Taylor Swift została wzbogacona o zupełnie nowe słowa, które osobiście stworzył Shawn Mendes.

Jestem wielką fanką Shawna. Znamy się od naprawdę dawna i zawsze chciałam z nim współpracować. Napisał zupełnie nowe słowa do swoich fragmentów w „Lover”. To coś naprawdę ważnego, ponieważ uwielbiam jego teksty i myślę, że każdy napisałby inny list miłosny do swojej miłości. Uważam, że jego spojrzenie na to jest naprawdę piękne — powiedziała Taylor na Instagramie.

>>  Taylor Swift na zabawnym nagraniu. Mama nagrała gwiazdę jedzącą banana po operacji [WIDEO]

„Lover” to trzeci singiel promujący nową płytę Taylor Swift pod tym samym tytułem. Romantyczna ballada to jeden z ulubionych utworów fanów. Wielu z nich twierdzi, że jest pięknym powrotem do korzeni Amerykanki, czy muzyki country. W „Lover” Taylor Swift porusza temat miłości i śpiewa o uczuciu, którym darzy swojego obecnego chłopaka — popularnego brytyjskiego aktora Joe’ego Alwyna.

Taylor Swift w Polsce. Kiedy i gdzie koncert?

Taylor Swift wystąpi w Polsce. Pierwszy koncert Amerykanki w naszym kraju odbędzie się 3 lipca w trakcie  Open’er Festival 2020. Gwiazda pojawi się na głównej scenie słynnego festiwalu.

W trakcie koncertu w Polsce Taylor Swift będzie promowała najnowszy i bijący rekordy popularności album „Lover”. Zapowiadał go m.in. dobrze znany słuchaczom Radia ZET singiel „ME!”, w którym gościnnie pojawia się Brendon Urie. Na nowej płycie gwiazdy znalazło się aż 18 premierowych utworów.

 

RadioZET.pl/PK