Obserwuj w Google News

Ostatnia wiadomość Taylora Hawkinsa przed śmiercią. Przyjaciel ujawnił jej treść: "Zadbam o siebie"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
29.03.2022 09:21
Zareaguj Reakcja

Taylor Hawkins zmarł w wieku 50 lat. Do sieci trafiły wyniki badań toksykologicznych, które miały wykazać, że przed śmiercią perkusista Foo Fighters zażył dziesięć różnych substancji odurzających. Perry Farrell, gwiazdor zespołu Jane's Addiction i przyjaciel Hawkinsa, ujawnił ostatnią wiadomość, którą dostał od muzyka.

Taylor Hawkins
fot. Rex Features/East News

Taylor Hawkins nie żyje. Informacja o śmierci amerykańskiego perkusisty trafiła do mediów 26 marca. Gwiazdor zespołu Foo Fighters został znaleziony martwy dzień wcześniej w pokoju hotelowym w Bogocie. Przed śmiercią muzyk skarżył się na ból w klatce piersiowej, ale oficjalna przyczyna zgonu nie została jeszcze ujawniona. Do sieci trafiły jednak wyniki badań toksykologicznych. Jak poinformowali śledczy z Kolumbii, w organizmie Hawkinsa wykryto dziesięć różnych substancji odurzających, m.in. opioidy, marihuanę i antydepresanty.

Głos w sprawie śmierci zabrał Perry Farrell, znany muzyk i przyjaciel zmarłego gwiazdora Foo Fighters. Ujawnił ostatnią wiadomość, którą otrzymał od Hawkinsa.

Redakcja poleca

Taylor Hawkins nie żyje. Perry Farrell ujawnił jego ostatnią wiadomość przed śmiercią

Perry Farrell, gwiazdor zespołu Jane's Addiction i przyjaciel Hawkinsa, opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym pożegnał 50-letniego członka Foo Fighters. Wokalista nazwał go "najlepszym przyjacielem".

Muzyk wraz z żoną ujawnili także ostatnią wiadomość głosową, którą otrzymali od Taylora Hawkinsa przed jego śmiercią. Było to w czwartek, 24 marca.

 Dbajcie o siebie nawzajem, a ja zadbam o siebie. Do zobaczenia w Sao Paulo [przyp. red. - na festiwalu Lollapalooza Brasil]. Kocham, kocham, kocham Was. Śpijcie dobrze – powiedział Hawkins.

Zobacz też:  Dave Grohl traci słuch? Muzyk Foo Fighters ujawnia prawdę: "Jestem kure*sko głuchy"

Trwa śledztwo w sprawie śmierci perkusisty. Biuro Kolumbijskiego Prokuratora Generalnego poinformowało, że kolejne szczegóły przekaże wkrótce.

RadioZET.pl/consequence.net

Kurt Cobain
8 Zobacz galerię
fot. East News