Obserwuj w Google News

Taylor Dee nie żyje. 33-letnia piosenkarka zginęła w wypadku samochodowym

2 min. czytania
23.03.2021 10:45
Zareaguj Reakcja

Taylor Dee nie żyje. Amerykańska piosenkarka i wschodząca gwiazda country zginęła w wypadku samochodowym w Teksasie. Miała zaledwie 33 lata.

znicz
fot. shutterstock.co

Taylor Dee nie żyje. Amerykańska wokalistka zginęła 14 marca w wypadku samochodowym w Teksasie – informują lokalne media. Wschodząca gwiazda muzyki country miała 33 lata.

Wojciech Krawczyk nie żyje. Wokalista zespołu Homomilitia zmarł na COVID-19

Taylor Dee nie żyje. Piosenkarka zginęła w wypadku w wieku 33 lat

Taylor Dee zginęła w wypadku samochodowym na autostradzie stanowej 183 niedaleko miasta Euless w Teksasie. Służby badają przyczyny tragedii – do wypadku doszło jednak najprawdopodobniej w momencie, gdy kobieta próbowała zjechać na autostradę stanową 360. Miała gwałtownie zmienić pas, przegapić zjazd i uderzyć w barierę.

Jak podaje portal People, samochód wyleciał w powietrze. Taylor Dee nie miała zapiętych pasów i została znaleziona w ciężkim stanie poza pojazdem. Piosenkarkę przetransportowano do najbliższego szpitala, gdzie zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

The Independent dodaje, że w momencie wypadku w aucie przebywał także pasażer. 36-letni mężczyzna został ranny, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – miał mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Dan Sartain nie żyje. Amerykański muzyk zmarł w wieku zaledwie 39 lat

Kim była Taylor Dee?

Taylor Dee, a tak naprawdę Taylor Dawn Carroll, była uznawana przez wielu za wschodzącą gwiazdę muzyki country.

Piosenkarka była bardzo popularna na terenie Teksasu i Tennessee, gdzie od wielu lat koncertowała. W 2019 roku wydała swój debiutancki album „The Buzz”, a jej pierwszy singiel pod tym samym tytułem znalazł się na listach przebojów country w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Kilka lat temu próbowała swoich sił także w amerykańskim „Idolu” i „The Voice”, ale nie udało jej się osiągnąć sukcesu w talent show.

Taylor Dee była matką dwojga dzieci – syna Vaydena i córki River.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/people.com,independent.co.uk