Obserwuj w Google News

Taniec dziadków z USA hitem internetu. Wyszli przed dom, aby zatańczyć dla córki i wnuka [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
22.04.2020 14:26
Zareaguj Reakcja

Pandemia koronawirusa sprawiła, że musimy zdecydowanie więcej czasu spędzać w domu. Mimo trudnego momentu wiele osób nie traci humoru i energii. W internecie furorę robi nagranie ze Stanów Zjednoczonych, na którym widzimy tańczące przed domem starsze małżeństwo. Wideo obejrzano już kilka milionów razy.

Taniec dziadków z USA hitem internetu wyszli przed dom, aby zatańczyć dla córki i wnuka wideo
fot. Twitter

Taniec dziadków hitem internetu. Wyszli przed dom, aby zatańczyć dla córki i wnuka WIDEO

Alisa Renee opublikowała w internecie urocze nagranie ze swoimi rodzicami. W związku z  pandemią koronawirusa każdego dnia kobieta wraz ze swoim synem Michaelem przyjeżdża pod ich dom, aby sprawdzić, czy pilnie czegoś nie potrzebują.

Pewnego dnia pełni energii dziadkowie postanowili zaskoczyć bliskich. Pojawili się na werandzie swojego domu i zaczęli tańczyć w rytm muzyki, która grała w samochodzie.

Moi rodzice mają 75 i 84 lata. Często przyjeżdżamy do nich autem, aby sprawdzić, czy wszystko u nich w porządku. Wygląda na to, że dziś potrzebowali imprezy — napisała Alisa.

Kobieta postanowiła nagrać rodziców i wrzucić wideo do internetu. Nie spodziewała się jednak, że nagranie zrobi taką furorę w sieci. Starsze małżeństwo niemal natychmiast podbiło serwis Twitter, gdzie ich taniec obejrzano blisko 8 milionów razy. Starsze małżeństwo udowadnia, że warto pozostać w dobrych humorach, mimo poważnej sytuacji na świecie i bolesnej rozłąki z najbliższymi.

>> 97-letni weteran wojenny tańczy do hitu Justina Timberlake’a. Tak spędza kwarantannę [WIDEO]

RadioZET.pl/PK