Obserwuj w Google News

Szansa na sukces: odcinek świąteczny już 25 grudnia. Kto wystąpi?

Piotr Krajewski
1 min. czytania
23.12.2019 11:38

„Szansa na sukces” z odcinkiem świątecznym. Już w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia Telewizja Polska wyemituje specjalny odcinek, w którym spotkają się największe gwiazdy kina i telewizji. W trakcie programu nie zabraknie najpiękniejszych i najsłynniejszych świątecznych piosenek.

Szansa na sukces odcinek świąteczny już 25 grudnia kto wystąpi
fot. Jan Bogacz/TVP

Szansa na sukces: odcinek świąteczny. Kto wystąpi?

25 grudnia o godz. 15:15 widzowie TVP2 będą mieli okazję zobaczyć odcinek świąteczny „Szansy na sukces”, w którym wystąpią polskie gwiazdy kina i telewizji. Na scenie pojawią się Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska, Ela Romanowska, Wiktoria Gąsiewska z bratem, Ola Kostka, Robert Rozmus i Piotr Pręgowski.

Co ciekawe, na słynnej kanapie zasiądą dzieci gwiazd, które będą oceniać ich występy wokalne. Atrakcją programu będzie występ zwyciężczyni „Szansy na sukces” Oli Nykiel, która zaskoczy widzów świąteczną aranżacją jednej z polskich piosenek. 

Gwiazdy zaprezentują w trakcie odcinka świątecznego m.in. utwory „Jest taki dzień” z repertuaru Czerwonych Gitary, „Z kopyta kulig rwie”, „Wielkie świąteczne całowanie” czy „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey. Pojawi się również znakomita aranżacja piosenki „Jingle Bells” po polsku. Program poprowadzi Artur Orzech.

Szansa na sukces odcinek świąteczny
fot. Jan Bogacz/TVP

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK