Obserwuj w Google News

Sylwester Marzeń z Dwójką i Radiem ZET: już we wtorek poznamy gwiazdy, które wystąpią w Zakopanem

Piotr Krajewski
2 min. czytania
10.12.2019 10:15
Zareaguj Reakcja

Rozpoczęliśmy odliczanie do Sylwestra Marzeń Dwójki. Już 10 grudnia odbędzie się konferencja prasowa, podczas której poznamy listę gwiazd występujących w Zakopanem. W sercu Podhala nie zabraknie również Radia ZET, które jest patronem medialnym imprezy. Nasi słuchacze mają okazję wziąć udział w wyjątkowym konkursie. Stwórz razem z Golec uOrkiestra przebój tegorocznego Sylwestra i wygraj ekskluzywne zaproszenie na Sylwester Marzeń Dwójki i Radia ZET.

Sylwester Marzeń z Dwójką i Radiem ZET już we wtorek poznamy gwiazdy, które wystąpią w Zakopanem
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News

Sylwester Marzeń z Dwójką 2019/2020: konferencja prasowa z udziałem gwiazd

Sylwester Marzeń z Dwójką 2019/2020 po raz kolejny odbędzie się w Zakopanem. Tym razem tysiące fanów muzyki będzie bawić się przy wielkiej scenie zlokalizowanej na Równi Krupowej.

Kiedy poznamy gwiazdy, które wystąpią na Sylwestrze Marzeń z Dwójką? We wtorek o godz. 14:00 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem artystów oraz Roberta Karpowicza, którego słuchacze Radia ZET dobrze kojarzą z programu „Dzień Dobry Bardzo”. Specjalnie z okazji Sylwestra Marzeń z Dwójką nasze poranne pasmo będzie transmitowane na żywo prosto z pięknego Zakopanego, a Robert Karpowicz pojawi się na sylwestrowej scenie jako jeden ze współprowadzących.

Przebój Sylwestra z Radiem ZET. Trwa wyjątkowy konkurs

Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET przygotowaliśmy specjalny konkurs. Stwórz razem z nami i Golec uOrkiestra przebój tegorocznego Sylwestra, który muzycy wykonają na żywo na scenie w Zakopanem.

Dopisz swój wers i wygraj wyjątkowe nagrody. Do zdobycia 1000 złotych na Sylwestra i zaproszenie do strefy Golden Circle na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

Szczegółowe informacje na temat konkursu: Przebój Sylwestra z Radiem ZET

Słuchacze mają niebywały talent. Widzimy pewne socjologiczne zjawisko. Widzimy, co gra w duszy słuchaczy Radia ZET. Spływają teksty z całej Polski. Cieszymy się, że możemy brać udział w czymś takim. Jesteśmy pod wrażeniem ilości przesłanego materiału — powiedzieli bracia Golec na antenie Radia ZET.

RadioZET.pl/PK