Obserwuj w Google News

Super Bowl 2020: Jennifer Lopez pokazała wzruszające nagranie z córką [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
04.02.2020 11:58
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez opublikowała wideo nagrane tuż przed wyjściem na scenę Super Bowl 2020. Na nagraniu zarejestrowano wzruszający moment pomiędzy piosenkarką i 11-letnią córką, która także wystąpiła w trakcie Super Bowl 2020. J.Lo pocałowała i przytuliła Emme Muniz chwilę przed występem.

Super Bowl 2020 Jennifer Lopez pokazała wzruszające wideo z córką przed występem
fot. Youtube screen

Super Bowl 2020: Jennifer Lopez pokazała wzruszające wideo z córką

Jennifer Lopez postanowiła podzielić się z fanami wyjątkowym wideo nagrane chwilę przed pamiętnym występem z Shakirą na Super Bowl 2020. Na nagraniu pojawiła się również 11-letnia Emme Muniz, córka Jennifer Lopez, która towarzyszyła mamie na scenie i dała popis swoich umiejętności wokalnych.

ZOBACZ: występ Jennifer Lopez i Shakiry na Super Bowl 2020 [WIDEO]

W trakcie zakulisowego wideo widzimy poruszający moment między mamą a córką, które wspólnie wspierają się przed wejściem na boisko. J.Lo pocałowała i przytuliła utalentowaną 11-latkę.

Tatuś jest z Ciebie dumny. Jesteś moją miłością. Jestem na zawsze Twój — napisał muzyk Marc Anthony, ojciec dziewczynki i były mąż Jennifer Lopez.

Super Bowl 2020: nagranie z Jennifer Lopez i Shakirą tuż po występie. Tego nie pokazali w telewizji

Występ Jennifer Lopez i Shakiry na Super Bowl 2020 okazał się wielkim hitem. Pojawiały się plotki, że wokalistki prywatnie się nie lubią. Do internetu wyciekło jednak nagranie z momentu, którego nie pokazano już w telewizji. Widzimy na nim, jak J.Lo i Shakira przytulają się tuż po występie na Super Bowl 2020. 

RadioZET.pl/PK