Obserwuj w Google News

Sulli nie żyje. 25-letnia gwiazda k-popu została znaleziona martwa

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.10.2019 11:50
Zareaguj Reakcja

Sulli nie żyje. W poniedziałek gwiazda koreańskiego popu została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w mieście Seongnam. Piosenkarka k-pop, aktorka i modelka miała 25 lat.

Sulli nie żyje 25letnia gwiazda k-popu została znaleziona martwa
fot. Instagram

Sulli nie żyje. Gwiazda k-popu została znaleziona martwa

Nie żyje Sulli, południowokoreańska piosenkarka i gwiazda k-popu. W poniedziałek martwą 25-latkę znalazł w mieszkaniu jej menadżer, który od kilkunastu godzin nie mógł skontaktować się z kobietą. Para rozmawiała po raz ostatni w niedzielę wieczorem.

Policja natychmiast rozpoczęła śledztwo w sprawie śmierci Sulli, której prawdziwe imię i nazwisko to Choi Jin-ri. Choć oficjalna przyczyna zgonu 25-latki nie została jeszcze potwierdzona, służby podejrzewają, że popularna wokalistka i aktorka mogła popełniła samobójstwo.

Wygląda na to, że Choi mieszkała sama i najprawdopodobniej targnęła się na swoje życie. Zbadamy jednak dogłębnie sprawę jej śmierci i sprawdzimy wszystkie ewentualności — poinformowała policja.

Sulli rozpoczęła swoją karierę w bardzo młodym wieku. Jako dziecko grała w wielu filmach i serialach południowokoreańskich. Największą sławę zdobyła jednak jako piosenkarka i członkini słynnego girlsbandu f(x). Pracowała także w modelingu. W 2014 roku Choi Jin-ri zdecydowała się zawiesić swoją karierę z powodu hejterskich ataków wymierzonych w jej osobę. Po roku przerwy wróciła do grupy, ale niedługo później podjęła decyzję o odejściu i skupiła się na aktorstwie.

Piosenkarka i aktorka otwarcie mówiła o swoich problemach. W ostatnim czasie przyznała, że od najmłodszych lat zmagała się z zespołem lęku panicznego czy fobią społeczną.

RadioZET.pl/koreaherald.com,metro.co.uk/PK