Obserwuj w Google News

Sting: Koncert w Polsce przełożony. Kiedy się odbędzie? [Nowa data, miejsce, bilety]

2 min. czytania
19.04.2021 13:50
Zareaguj Reakcja

Sting w związku z pandemią koronawirusa nie pojawi się w Polsce zgodnie z planem. Muzyk przełożył swoją trasę koncertową "My Songs". Poznaliśmy także nową datę występu muzyka w Warszawie. 

Sting
fot. POOL MONACO/SIPA/SIPA/East News

Sting to kolejny artysta, który musiał po raz kolejny przełożyć swoje plany koncertowe. Pandemia koronawirusa nadal uniemożliwia artystom swobodne poruszanie się po świecie oraz organizację imprez masowych. Legendarny wokalista pierwotnie miał pojawić się w Warszawie w 2020 roku.

Sting w Polsce w 2022 roku [Nowa data, miejsce bilety]

Niestety, wokalista ogłosił, że ruszy w trasę "My Songs" dopiero za rok. Nową datę otrzymał także koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sting miał wystąpić w naszym kraju 24 lipca 2020 roku, imprezę przełożono jednak na 25 lipca 2021. Teraz datę zmieniono już po raz drugi, tym razem na 30 lipca 2022. 

Zobacz też: Sting ma własną winnicę we Włoszech. Organizuje i gra tam koncerty [WIDEO] 

"W międzyczasie bądźcie bezpieczni i opiekujcie się sobą nawzajem. Do zobaczenia w 2022 roku!" - pisze na Facebooku Sting do fanów z Polski.

Miejsce koncertu pozostało to samo, a zakupione bilety na poprzednie daty, zachowują ważność.

Sting w Polsce. Kto zagra jako support?

Na polskim koncercie poza Stingiem usłyszymy także innych wykonawców. Scenę z legendarnym rockowym głosem będzie dzieliła wokalistka Anna Maria Jopek oraz Joe Summer.

Redakcja poleca
Szykują się Letnie Brzmienia! Nowy ogólnopolski cykl koncertów przed nami

Sting zapowiedział, że podczas trasy "My Songs" w jego repertuarze nie zabraknie hitów, na które czekają wszyscy fani. Wokalista zaśpiewa zarówno własne przeboje jak i kultowe kompozycje The Police. Nie zabraknie szlagierów takich jak "Shape of my heart", "Fields of Gold", "Roxanne", "Message in the Bottle" czy "Every Breath You Take".

Oglądaj

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET