Obserwuj w Google News

Steve Johnson aresztowany. Perkusista Alabama Shakes miał torturować i bić dziecko

2 min. czytania
29.03.2021 15:19
Zareaguj Reakcja

Steve Johnson aresztowany. Perkusista zespołu Alabama Shakes i laureat Grammy został zatrzymany pod zarzutem znęcania się nad dzieckiem. 35-letni muzyk miał torturować i bić osobę niepełnoletnią.

Alabama Shakes
fot. AFP/EAST NEWS

Steve Johnson został aresztowany w zeszłym tygodniu. Usłyszał zarzuty znęcania się nad dzieckiem. Jak informują zagraniczne media, mówi się o torturowaniu i dotkliwym pobiciu osoby niepełnoletniej. To nie pierwsze problemy z prawem perkusisty Alabama Shakes.

Steve Johnson aresztowany. Perkusista Alabama Shakes znęcał się nad dzieckiem

Steve Johnson został aresztowany w związku z oskarżeniami o znęcanie się nad dzieckiem. W zeszłą środę 35-letni muzyk trafił do aresztu na terenie hrabstwa Limestone w Alabamie. Rozprawę zaplanowano na 7 kwietnia.

Jak informują zagraniczne media, w akcie oskarżenia pojawiły się informacje o umyślnym maltretowaniu osoby niepełnoletniej – perkusista Alabama Shakes i laureat nagrody Grammy miał torturować, znęcać się oraz dotkliwie pobić dziecko.

Bilal Wahib aresztowany. Raper miał namawiać nieletniego chłopca do obnażenia się

To nie pierwszy raz, kiedy Steven William Johnson jest oskarżony o znęcanie się. W marcu 2020 roku muzyk przyznał się do winy i został skazany na roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Mężczyzna naruszył zakaz zbliżania się do żony w związku z przemocą domową. Kobieta oskarżyła go o groźby, prześladowanie, włamanie się do jej domu i duszenie.

Zespół Alabama Shakes nie skomentował na ten moment sprawy.

Kim są Alabama Shakes?

Alabama Shakes to popularny amerykański zespół, który zasłynął z blues rocka, soulu i southern rocka. Grupa wydała dwa świetnie przyjęte albumy „Boys & Girls” i „Sound & Color”.

Grupa otrzymała cztery nagrody Grammy, w tym w kategorii „najlepsza piosenka rock” za utwór „Don’t Wanna Fight”.

W 2018 roku Alabama Shakes zawiesili działalność, ponieważ liderka zespołu, Brittany Howard zdecydowała się rozpocząć karierę solową.

Brat Rae Sremmurd oskarżony o morderstwo. 20-latek miał zabić własnego ojca

RadioZET.pl/theguardian.com