Obserwuj w Google News

Spotify przygotował playlistę dla osób, które zaszczepiły się już przeciw COVID-19 i chcą świętować

1 min. czytania
14.04.2021 16:54
Zareaguj Reakcja

Spotify opublikował specjalną playlistę dla osób, które zaszczepiły się już na koronawirusa i chcą uczcić to wydarzenie. Wśród utworów na "Vaccine Songs" znajdziemy same hity.

Spotify
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Spotify po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i dostosowuje się do panujących trendów. Na platformie możemy znaleźć liczne playlisty, które ułatwią nam zasypianie, pomogą w koncentracji czy zapewnią odpowiedni klimat na domówce. Tym razem do playlist dołączyła kolejna, koronawirusowa.

Spotify przygotował playlistę dla zaszczepionych

Coraz więcej osób na świecie przyjmuje szczepionki przeciwko koronawirusowi. Osoby odpowiedzialne za analizę statystyk Spotify zauważyły nowy trend. Na platformie zaczęły pojawiać się playlisty związane ze szczepieniami.

Redakcja poleca

"Od 1 stycznia fani Spotify utworzyli ponad 7700 playlist związanych ze szczepionkami na świecie" - czytamy w oświadczeniu firmy.

Na podstawie dodawanych piosenek możemy wyciągnąć pewne wnioski. Kluczowa tematyka utworów dodawanych do takich playlist to optymizm, podekscytowanie i dobry humor.

"Vaccine Songs": Playlista dla zaszczepionych przeciw COVID-19

Spotify postanowił stworzyć własną playlistę utworów, przy których osoby zaszczepione mogą świętować  Na platformie pojawiła się lista "Vaccine Songs", która zawiera 25 piosenek oraz przekierowuje użytkowników do strony z informacjami na temat szczepień.

Wśród utworów, które pojawiły się w playliście znajdziemy "The Cure" Lady Gagi, czy "Gimmie! Gimmie! Gimmie! (A Man After Midnigt)" ABBY.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET