Obserwuj w Google News

Smolasty i Young Leosia w singlu "Boję się kochać". Zaskakujący utwór w stylu retro [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
01.04.2022 15:35
Zareaguj Reakcja

Smolasty i Young Leosia zaprezentowali wspólny utwór "Boję się kochać", który zaskakuje nietypowym dla tych artystów brzmieniem. W internecie pojawił się już oficjalny teledysk promujący piosenkę.

Smolasty Young Leosia
fot. mat. prasowe @przemek.pro @osiemdziewiec

Smolasty i Young Leosia we wspólnej piosence. Do sieci trafił teledysk do singla "Boję się kochać", w którym popularni artyści prezentują się z zupełnie innej strony.

Redakcja poleca

Smolasty i Young Leosia – "Boję się kochać". Wspólny singiel w stylu retro [WIDEO]

Smolasty nie zwalnia tempa i po świetnie przyjętym utworze "Toxic Baby", prezentuje nowy singiel "Boję się kochać", w którym pojawia się również Young Leosia.

Artyści po raz pierwszy łączą siły w jednej piosence. Wspólna produkcja utrzymana jest w stylu retro, co jest nietypowym brzmieniem zarówno dla Smolastego jak i Young Leosi.

Raper otwarcie mówi, że boi się kochać, a 23-letnia gwiazda prezentuje się od strony młodej i dojrzałej kobiety, która przekazuje słuchaczowi swoją receptę na szczęście.

Do internetu trafił także oficjalny teledysk wyreżyserowany przez Piotra Zajączkowskiego. W klipie pojawią się gwiazdy polskiego TikToka: Maja Janowska (@majajanowska), Alex Kwiatkowski (@alexieytop), Julka Gizelska (@julkagizelska) i Szymon Bożycki (@shimmybruh).

Axl Rose Kesha Eminem
10 Zobacz galerię
fot. Eamonn and James Clarke/PA Images/EAST NEWS, SIPA PRESS/EAST NEWS, AP/East News

RadioZET.pl/mat.prasowe