Obserwuj w Google News

Sławomir zapuścił brodę. Metamorfoza autora hitu "Miłość w Zakopanem" [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
16.04.2020 10:14
Zareaguj Reakcja

Sławomir przeszedł metamorfozę w trakcie kwarantanny w domu. Autor hitu „Miłość w Zakopanem” zapuścił brodę. Swoim nowym wizerunkiem artysta chce zachęcić internautów do wzięcia udziału w wyzwaniu. „Nie wychodzę nawet po żyletki” — napisał Sławomir.

Sławomir zapuścił brodę i zmienił wizerunek metamorfoza autora hitu Miłość w Zakopanem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Sławomir zapuścił brodę i zmienił wizerunek. Metamorfoza autora hitu Miłość w Zakopanem

Sławomir, podobnie jak miliony Polaków, spędza czas w domu. W trakcie przymusowej  kwarantanny artysta postanowił zmienić wizerunek. Efektami metamorfozy pochwalił się w mediach społecznościowych.

Okazuje się, że Sławomir zapuścił brodę. Zmiana w wyglądzie zachęciła autora przeboju „Miłość w Zakopanem” do stworzenia nowego wyzwania, które artysta rzucił swoim fanom.

To mój challange. Czy są odważni fani, którzy podejmą moje wyzwanie? Póki kwarantanna w Ojczyźnie nie minie #niewychodzęnawetpożyletki. Fanki oczywiście też mogą startować… — napisał Sławomir i potwierdził, że nie będzie golił zarostu, póki nie skończy się kwarantanna w Polsce.

— Wrzucajcie na insta fotki z moim hasztagiem, a ja najlepiej zarośniętym przypnę komentarz i serducho — dodał wokalista.

Internauci natychmiast zareagowali na metamorfozę Sławomira. Wygląda na to, że jego nowy wizerunek przypadł do gustu fanom. Pod zdjęciem nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy.

„Super wyglądasz”, „Z brodą lepiej”, „300 proc. lepiej wyglądasz... ten wąsik to masakra jakaś była” — piszą internauci.

RadioZET.pl/PK