Obserwuj w Google News

Sigma & Jack Savoretti — „You And Me As One”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
1 min. czytania
18.10.2019 11:11
Zareaguj Reakcja

Sigma prezentuje nowy singiel „You And Me As One”, w którym gościnnie pojawia się brytyjski wokalista Jack Savoretti. Premiera utworu na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 11:00.

Sigma & Jack Savoretti — „You And Me As One”. Piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Sigma & Jack Savoretti — You And Me As One. Nowy singiel

Drum’n’bassowy duet Sigma, w skład którego wchodzą pochodzący z Londynu Cameron Edwards i Joe Lenzie, powracają z singlem „You And Me As One”. Gościnnie w kawałku słyszymy Jacka Savorettiego. Utwór jest następcą letniego hitu „Dilemma”.

W przeciwieństwie do niektórych kolegów po fachu, duet Sigma jest w niezwykle dobrym położeniu: tworzy radiowe hity, jednocześnie zostając przy swoich podziemnych drum’n’bassowych korzeniach. Dzięki temu są jedną z najbardziej ekscytujących nazw rodem z Wysp w muzyce dance!

W „You And Me As One” Sigma jest w swojej najwyższej formie: zniuansowane klawisze świetnie komponują się z monumentalnym bitem w refrenie, a soulowy wokal Jacka Savoretti jest wisienką na torcie.

Od czasu hitu „Rudeboy” z 2015, brytyjski duet współpracował z takimi wykonawcami jak Tinie Tempah, Rita Ora, Ynxg Bane czy Paloma Faith. Aż 10 ich singli trafiło na playlistę BBC Radio 1. Sigma wystąpiła w kultowym Royal Albert Hall w Londynie, jak również zgromadziła ponad 450 mln wyświetleń na YouTube. Ich debiutancki album „Life” sprzedał się w nakładzie przekraczającym 300k.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK