Obserwuj w Google News

Shawn Mendes podbije świat singlem "When You’re Gone"? Czwartkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
1 min. czytania
31.03.2022 12:44

Shawn Mendes zaprezentował nowy singiel "When You’re Gone", który promuje oficjalny teledysk. W klipie nie brakuje ujęć z występów wokalisty w Toronto i Austin. Premiera utworu "When You’re Gone" już po godz. 18:00 w Radiu ZET.

Shawn Mendes
fot. mat. prasowe

Shawn Mendes wydał nowy singiel "When You’re Gone". Piosenka to następca wydanego w grudniu utworu "It’ll Be Okay".

Redakcja poleca

Shawn Mendes w nowym singlu "When You’re Gone" [WIDEO]

Shawn Mendes stworzył nowy singiel "When You’re Gone" wraz z Jonahem Shy’em i Scottem Harrisem.

Utwór promuje oficjalny teledysk zrealizowany przez Jaya Martina, który już wcześniej współpracował z Mendesem i stworzył jego klipy do przebojów "Stitches" czy "Mercy". Zdjęcia powstały w Toronto oraz Austin podczas występu Shawna na festiwalu SXSW.

Ostatnia płyta Shawna Mendesa "Wonder" ukazała się w 2020 roku i zrobiła furorę na listach bestsellerów. Zadebiutowała m.in. na 1. miejscu w USA, czyniąc Kanadyjczyka jednym z zaledwie trzech artystów na świecie, którzy umieścili aż 4 albumy na szczycie Billboard Top 200 w wieku 22 lat.

Shawn Mendes i dwa koncerty w Polsce

27 czerwca Shawn Mendes rozpocznie trasę koncertową "Wonder: The World Tour" występem w amerykańskim Portland. Przez kilka miesięcy będzie koncertował po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Europejska część trasy rozpocznie się koncertem 31 maja 2023 roku w Bolonii we Włoszech. Zaplanowane są także dwa występy w Tauron Arenie w Krakowie – 19 i 20 czerwca 2023 roku. Na polskie koncerty Shawna Mendesa zaprasza Radio ZET.

RadioZET.pl/mat.prasowe