Obserwuj w Google News

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Shanguy, Joel Corry, Robin Schulz, VINAI i Tujamo

3 min. czytania
26.02.2021 11:04
Zareaguj Reakcja

Gorące piątkowe premiery w Radiu ZET. Nasi słuchacze usłyszą tego dnia mnóstwo nowości od najpopularniejszych artystów. Zaprezentujemy nowe utwory od duetu Vinai i Paolo Pellegrino, Tujamo, Shanguy, Joela Corry'ego i Robina Schulza.

Shanguy
fot. mat. prasowe

VINAI, Paolo Pellegrino i Shibui – „Superman”

VINAI to muzyczny duet, który tworzą włoscy bracia Alessandro i Andrea Vinai. Współpracowali m.in. z Davidem Guettą i The Chainsmokers. Ich ostatni przebój „Rise Up” zrobił furorę w Polsce i pokrył się w naszym kraju podwójną platyną.

Teraz Włosi powracają z nowym singlem „Superman” stworzonym wspólnie z wokalistką Shibui i producentem Paolo Pellegrino, którego polscy słuchacze świetnie kojarzą z hitu „I Don't Wanna Know”.

Premiera „Superman” na antenie Radia ZET po godz. 10:00.

Robin Schulz, Felix Jaehn, Alida – „One More Time”

Robin Schulz zaprezentował nowy album „IIII”. W związku z premierą czwartej płyty DJ-a producenta zorganizowano w Holandii pokaz dronów. O północy, dziesiątki bezzałogowych maszyn wzniosły się w powietrze i zaczęły poruszać się do rytmu przeboju Schulza "In Your Eyes".

Schulz pracował nad płytą "IIII" podczas trasy koncertowej, w której był przez ostatnie trzy lata. Wiele z piosenek, które trafiły na album, już zostały hitami, w tym "All We Got", "Alane", "In Your Eyes", "Speechless", "All This Love" czy "Rather Be Alone". Teraz krążek promuje utwór „One More Time”.

Wciąż się czuję jak chłopak z Osnabrücka, który chce zaistnieć i zrealizować swą kreatywną wizję. Mam wielkie ambicje. Takie podejście przyświecało mi przy nowym albumie – mówi Niemiec.

Premiera „One More Time” na antenie Radia ZET po godz. 13:00.

Shanguy x Mark Neve – „Kalima Minou”

Shanguy, znany z takich megahitów, jak chociażby „La louze”, czy „King Of The Jungle” przedstawia nowy singiel “Kalima Minou”. Kolektyw cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju - ich ostatni singiel „Désolée (Paris/Paname)” pokrył się w Polsce podwójną platyną.

„Kalima Minou” to utwór, który powstał we współpracy z DJ-em i producentem Markiem Neve. Nowy singiel brzmi niezwykle świeżo, ale usłyszeć w nim można także jednocześnie inspirację francuską muzyką taneczną późnych lat osiemdziesiątych i wczesnych dziewięćdziesiątych.

Premiera „Kalima Minou” na antenie Radia ZET po godz. 14:00.

Tujamo – „I Don't Wanna Go”

Tujamo, znany z wielkiego przeboju „Lonely”, prezentuje nowy singiel „I Don’t Wanna Go”. Jak przyznaje sam DJ i producent, ten utwór to jego artystyczne podsumowanie 2020 roku.

 „I Don’t Wanna Go” to dla mnie wyjątkowy utwór. Gdy zaczęła się pandemia, miałem czas, by naprawdę skupić się na muzyce i poświęcić czas w studiu na kreatywną pracę. Singiel jest wynikiem tego zupełnie innego niż wcześniej procesu tworzenia. Mieszanka głębokiego bitu i nostalgii z mocno odznaczającym się wokalem tworzy mieszankę godną zapamiętania. Mam nadzieję, że piosenka spodoba się Wam tak samo jak mi – mówi Tujamo.

Tujamo współpracował z wielkimi gwiazdami, m.in. Steve’em Aoki, Taio Cruzem czy Kid Ink. Remiksował też utwory Justina Biebera, Davida Guetty, Nicki Minaj czy Major Lazer. Miał okazję występować na najsłynniejszych festiwalach i w najważniejszych klubach, m.in. Tomorrowland, Ushuaia Ibiza, Webster Hall New York czy Lollapalooza.

Premiera „I Don't Wanna Go” na antenie Radia ZET po godz. 15:00.

Joel Corry, Raye, David Guetta – „Bed”

Joel Corry wraca z nowym singlem "Bed", który zrealizował we współpracy z Raye oraz Davidem Guettą. To pierwszy nowy materiał Corry'ego od czasu bijącego rekordy popularności przeboju "Head & Heart" feat. MNEK.

Kipię z ekscytacji, że w końcu wypuszczam w świat "Bed". Włożyłem w ten utwór wiele pracy i miłości, bardzo się cieszę, że udało mi się zaprosić do współpracy takie talenty jak Raye i legendarny David Guetta. Wspaniale, że wszyscy w końcu mogą posłuchać tej piosenki – mówi Corry.

Premiera „Bed” na antenie Radia ZET po godz. 17:00.

RadioZET.pl/mat.prasowe