Obserwuj w Google News

Shanguy — Désolée (Paris/Paname). Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
1 min. czytania
06.12.2019 11:51

Shanguy powraca z zupełnie nowym singlem „Désolée (Paris/Paname)”. Słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo nowy utwór niezwykle popularnego w Polsce trio.

Shanguy — Desolee Paris/Paname piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Wielki powrót Shanguy, czyli włoskiego kolektywu z ich nowym przebojowym singlem “Désolée (Paris/Paname)”!

Z ponad 45 milionami wyświetleń teledysków i 35 milionami streamów do „La Louze”, „King Of The Jungle” i „Toukassé”, Złotą i Platynową Płytą w Polsce i niekończącą się trasą po Europie Wschodniej grupa powraca z nową muzyczną bombą! Genialny mix francuskiego, angielskiego, włoskiego i hiszpańskiego otoczony nowoczesnym, tanecznym brzmieniem nie pozwoli usiedzieć w miejscu! „Désolée” to kolejny singiel od Shanguy, który namiesza na listach przebojów!

Ale dlaczego „Paris/Paname”? Panama – tak Paryż nazywają sami Paryżanie. Określenie to pochodzi od słynnych panamskich kapeluszy noszonych w XX wieku przez robotników pracujących przy wykopie kanału o tej samej nazwie. Jednak w tym singlu Shanguy chce przekazać inne znaczenie prezentując Paryż jako jako eleganckie miasto żyjące dniem wśród zabytków i historii a Paname jako tajemnicze, mroczniejsze miasto tętniące życiem w nocy. Jako rodzaj kontrastu między dobrem a złem. Wybierzcie się w tą muzyczną podróż z Shanguy – niezależnie gdzie traficie nie będziecie żałować!

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK