Obserwuj w Google News

Selena Gomez z życiowym sukcesem. „Lose You To Love Me” na 1. miejscu amerykańskiej listy przebojów

Piotr Krajewski
2 min. czytania
05.11.2019 11:53
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez osiągnęła życiowy sukces dzięki swojej najnowszej piosenki „Lose You To Love Me”. Po raz pierwszy w karierze jej singiel dotarł na 1. miejsce amerykańskiej listy przebojów Billboard Hot 100. Selena Gomez opublikowała poruszający wpis, w którym podziękowała fanom za docenienie utworu.

Selena Gomez z życiowym sukcesem piosenka Lose You To Love Me na 1 miejscu amerykańskiej listy Billboard
fot. Instagram

Selena Gomez: Lose You To Love Me na 1. miejscu Billboardu w USA

Selena Gomez robi furorę swoim nowym singlem „Lose You To Love Me”. Pełna emocji ballada, która podobno opowiada o nieudanej relacji z Justinem Bieberem, zrobiła ogromne wrażenie na słuchaczach i szybko stała się jedną z najpopularniejszych piosenek na świecie.

„Lose You To Love Me” dotarło właśnie na szczyt amerykańskiej listy Billboard Hot 100, co jest najlepszym wynikiem Seleny Gomez w jej  dotychczasowej karierze. To pierwszy raz, kiedy gwiazda znalazła się na 1. miejscu amerykańskiej listy przebojów.

>>  Selena Gomez we wzruszających słowach o koncertowaniu. Już nigdy nie wystąpi na scenie?

27-latka nie kryje zaskoczenia tak świetnym odbiorem piosenki „Lose You To Love Me”. Selena Gomez opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych, w którym podziękowała wszystkim słuchaczom za sukces nowego singla.

Ta piosenka jest niezwykle droga mojemu sercu. Tak ciężko pracowałam, aby ten album był szczery i przyjemny, jak to tylko możliwe — napisała piosenkarka i dodała: „Bardzo Was kocham i dziękuję Wam strasznie za słuchanie „Lose You To Love Me”.

Kiedy nowa płyta Seleny Gomez?

„Lose You to Love Me” i „Look At Her Now” to pierwsze piosenki zapowiadające zupełnie nową płytę Seleny Gomez. 27-letnia gwiazda nie zdradza jednak na ten moment szczegółów albumu. Data premiery pozostaje nieznana.

Nowa płyta Seleny Gomez będzie jej pierwszym wydawnictwem od 2015 roku, kiedy ukazał się krążek „Revival”. Album zdobył mnóstwo pozytywnych recenzji, a single „Good For You”, „Same Old Love”, „Hands To Myself” i „Kill Em with Kindness” cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy. 

RadioZET.pl/PK