Obserwuj w Google News

Selena Gomez we wzruszających słowach o koncertowaniu. Już nigdy nie wystąpi?

Piotr Krajewski
2 min. czytania
31.10.2019 13:39
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez robi obecnie furorę ze swoim nowym singlem „Lose You To Love Me”. W jednym z najnowszych wywiadów została zapytana o kolejną trasę koncertową. Artystka zdecydowała się we wzruszających słowach opowiedzieć o obawach związanych z koncertowaniem. W przeszłości Selena Gomez niejednokrotnie zmagała się z ogromnymi emocjami w trakcie koncertów.

Selena Gomez we wzruszających słowach o koncertowaniu już nigdy nie wystąpi
fot. Instagram

Selena Gomez we wzruszających słowach o koncertowaniu

Selena Gomez wróciła z nową muzyką. Jej nowy singiel „Lose You To Love Me” cieszy się ogromnym zainteresowaniem i podbija serca kolejnych słuchaczy z całego świata.

Wraz z powrotem piosenkarki do świata muzyki coraz więcej fanów zastanawia się, kiedy Amerykanka wyruszy w trasę koncertową. W trakcie radiowego wywiadu dla „Elvis Duran Show” Selena Gomez zdecydowała się na poruszające wyznanie w tej kwestii. Okazuje się, że artystka bardzo przeżywa koncerty i nie są to dla niej łatwe momenty.

>> Selena Gomez ma sobowtóra. Wygląda identycznie jak ona [ZDJĘCIA]

Nie odbyliśmy jeszcze pełnej rozmowy na temat kolejnej trasy koncertowej. To coś, na czym mi naprawdę zależy, ponieważ koncerty są jedynymi prawdziwymi momentami, w trakcie których mogę patrzeć na ludzi, dziękować im, cieszyć się razem z nimi tym, co zrobiłam i czuć się bezpiecznie. Zawsze czuję się przy nich bezpiecznie — wyznała Selena Gomez i dodała, że poprzednie trasy koncertowe wywołały u niej ogromne emocje: „To było dla mnie naprawdę trudne. To była wielka izolacja i mnóstwo pracy. Ale nie to mnie jednak martwiło. Myślę, że zmagałam się z czymś bardziej wewnętrznym. Po prostu nie wiedziałam, czy mam siłę, aby sobie z tym poradzić. Nie jestem do końca pewna, ale wiem, że to dla mnie ważne”.

Selena Gomez przyznała, że miała wiele trudnych momentów podczas tras koncertowych: „Jestem emocjonalną osobą. Więc zdarza mi się chociażby płakać w kącie i mówić na przykład: Tęsknię za moją babcią”.

W zeszłym roku Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Przeszła załamanie nerwowe po tym, jak dwukrotnie była hospitalizowana w związku z niskim poziomem białych krwinek. Zdarza się to po przeszczepie nerki. Przypomnijmy, że w 2017 roku Gomez miała transplantację.

Nic więc dziwnego, że dzisiaj piosenkarka stara się dbać o swoje zdrowie psychiczne. W trakcie wywiadu wyznała jednak, że naprawdę chciałaby nadal występować: „To jest coś ważnego. Chcę móc dzielić się tym z moimi fanami. Chcę to zrobić”. Selena Gomez nie zdradziła jednak, kiedy pojawi się ponownie na scenie.

RadioZET.pl/PK