Obserwuj w Google News

Selena Gomez szokująco o związku z Justinem Bieberem: "Byłam ofiarą przemocy emocjonalnej"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
27.01.2020 16:21

Selena Gomez podzieliła się szokującymi szczegółami związku z Justinem Bieberem. Wokalistka zdobyła się na bardzo szczere wyznanie i otwarcie przyznała, że w trakcie relacji z popularnym artystą doświadczyła przemocy psychicznej.

Selena Gomez szokująco o związku z Justinem Bieberem Byłam ofiarą przemocy emocjonalnej
fot. AFP/EAST NEWS

Selena Gomez o związku z Justinem Bieberem. Wyznała, że była ofiarą przemocy psychicznej

Selena Gomez zdradziła szokujące kulisy związku z Justinem Bieberem. Ich relacja należała do bardzo burzliwych i była pełna problemów.

W najnowszej rozmowie z Lulu Garcia-Navarro, dziennikarką radia NPR, opowiedziała o piosence „Lose You To Love Me”, która nawiązuje do związku z kanadyjskim wokalistą.

To nie jest piosenka o nienawiści. Utwór opowiada o tym, że przeżyłam kiedyś coś naprawdę pięknego i nigdy nie będę temu zaprzeczać. To był jednak trudny związek i cieszę się, że się skończył — powiedziała.

Dziennikarka wprost wspomniała o Justinie Bieberze i powiedziała, że ten utwór jest czymś w rodzaju pożegnania artystki z wokalistą. Gomez zareagowała i skomentowała.

To nie była najtrudniejsza relacja w moim życiu, ponieważ dzięki niej znalazłam wewnętrzną siłę. Pozostawanie w mentalności ofiary jest niebezpieczne. Nie chcę nikogo obrażać, ale ja byłam ofiarą przemocy emocjonalnej — wyznała i dodała: „Musiałam znaleźć sposób, aby to zrozumieć jako dorosła. Musiałam zrozumieć wybory, których wtedy dokonywałam. Nie chcę jednak spędzić reszty życia na rozmowach na ten temat, ale mogę powiedzieć, że czuje się silniejsza niż kiedykolwiek”.

>>  Selena Gomez o dramatycznej operacji. Wyznała, że mogła umrzeć po przeszczepie nerki

Selena Gomez rozpłakała się w trakcie wywiadu [WIDEO]

Na początku stycznia Selena Gomez wydała nowy album zatytułowany „Rare”. W wywiadzie dla serwisu Spotify przyznała, że nagrywanie tej płyty było dla niej bardzo trudnym i długotrwałym procesem, m.in. przez poważne problemy zdrowotne. W trakcie rozmowy Selena Gomez nie wytrzymała i rozpłakała się przed kamerą

RadioZET.pl/teenvogue.com/PK