Obserwuj w Google News

Selena Gomez rozpłakała się w trakcie wywiadu. Nie wytrzymała emocji [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
10.01.2020 10:52
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez wydała nowy album zatytułowany „Rare”. W najnowszym wywiadzie przyznała, że nagrywanie tej płyty było dla niej bardzo trudnym i długotrwałym procesem, m.in. przez poważne problemy zdrowotne. W trakcie rozmowy Selena Gomez nie wytrzymała i rozpłakała się przed kamerą.

Selena Gomez rozpłakała się w trakcie wywiadu nie wytrzymała emocji wideo
fot. Youtube screen

Selena Gomez rozpłakała się w trakcie wywiadu. Nie wytrzymała emocji WIDEO

Selena Gomez wróciła z nowym albumem „Rare”, który promuje bardzo emocjonalna ballada „Lose You to Love Me”.

W związku z premierą nowej płyty „Rare” Selena Gomez porozmawiała z serwisem Spotify. W trakcie wywiadu artystka nazwała proces tworzenia tego krążka „koszmarem”.

Tak szczerze, tworzenie tej płyty było koszmarem, ale w najlepszym możliwym sensie. Dwa lata temu wydawało mi się, że jestem gotowa. Zebrałam wszystkie te piękne sesje nagraniowe do kupy i nawet nie pamiętam połowy z nich, ponieważ to wszystko ewoluowało każdego roku. Potem coś się wydarzyło i było to tak dramatyczne, że zaprowadziło mnie zupełnie gdzieś indziej. Później niespodziewanie znalazłam ukojenie i zobaczyłam coś większego, niż wcześniej myślałam. Myślę, że dzięki temu dałam radę dokończyć ten album — powiedziała piosenkarka, nawiązując m.in. do problemów zdrowotnych.

Ostatnie lata w życiu Seleny Gomez były niezwykle ciężkie. Pod koniec 2018 roku wokalistka trafiła do szpitala psychiatrycznego. Przeszła  załamanie nerwowe po tym, jak dwukrotnie była hospitalizowana w związku z niskim poziomem białych krwinek. Zdarza się to po przeszczepie nerki. Przypomnijmy, że w 2017 roku Gomez miała transplantację.

W dalszej części wywiadu Selena Gomez nie kryła emocji. Kiedy zaczęła mówić o uczuciu, jakim darzy swoich fanów, rozpłakała się przed kamerą.

Bardzo kocham moich fanów. Nie chodzi o to, że uwielbiam ich, ponieważ oni kochają mnie. Kocham ich, bo jest to związane z podróżą. Czuję, że dorastałam razem z wieloma tymi osobami. Najbardziej łamiące rozmowy z nimi są wtedy, kiedy opowiadają mi, że cierpią. Nigdy tego nie rozumiałam. Nie rozumiałam, kiedy mówili mi „to uratowało mi życie”. Chciałabym po prostu każdego z nich osobiście przytulić, powiedzieć jak bardzo są kochani, jak ważni są i że są zdolni zrobić wszystko. Jeśli mi się udało osiągnąć to wszystko, a jestem jedynie dziewczyną z Teksasu, to wy też możecie — mówiła ze łzami w oczach.

 

Selena Gomez — Rare. Nowa płyta

Nowa płyta Seleny Gomez „Rare” ukazała się 10 stycznia. Znalazło się na niej 13 utworów, w tym singiel „Look At Her Now” i główny hit promujący album „Lose You to Love Me”. Piosenka, jako pierwsza w karierze Amerykanki, dotarła na szczyt amerykańskiego zestawienia Billboard Hot 100.

RadioZET.pl/PK