Obserwuj w Google News

Selena Gomez nie będzie już nagrywać erotycznych teledysków. Znamy powód

Piotr Krajewski
1 min. czytania
06.02.2020 16:37
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez pozwoliła sobie na szczere wyznanie. W jednym z najnowszych wywiadów powiedziała, że nie będzie już nagrywać odważnych teledysków, w których pokazuje swoje ciało. Podjęła taką decyzję po niezręcznej sytuacji z jej młodszą siostrą.

Selena Gomez nie będzie już nagrywać erotycznych teledysków znamy powód
fot. Youtube screen

Selena Gomez nie będzie już nagrywać odważnych teledysków

Selena Gomez podjęła ważną decyzję dotyczącą swoich przyszłych teledysków. Piosenkarka wyznała w wywiadzie dla KIIS FM, że nie będzie już kręcić odważnych wideoklipów, w których musi pojawić się nago lub wziąć udział w scenach seksu.

Okazuje się, że Selena Gomez zdecydowała się na taki krok po niezręcznej sytuacji, do której doszło na niedawnej imprezie iHeartRadio promującej jej nowy album zatytułowany „Rare”. W trakcie wydarzenia niespodziewanie wyświetlono jej niezwykle odważny teledysk do hitu „Hands to Myself”. Artystka była podobno bardzo zawstydzona, ponieważ wideo zobaczyła jej 6-letnia siostra Gracie, która była obecna na imprezie.

>>  Selena Gomez o dramatycznej operacji. Wyznała, że mogła umrzeć po przeszczepie nerki

Nie wiedziałam, że pokażą ten teledysk. Powiedziałam mojej siostrze, że nie będę już nagrywać takich teledysków. Moim zdaniem nie jest to naprawdę potrzebne — wyznała Gomez.

„Hands to Myself” to zdecydowanie najodważniejszy teledysk w dorobku Seleny Gomez. W wydanym pod koniec 2015 roku klipie wokalistka wciela się w seksowną kobietę, która prześladuje mężczyznę. Włamuje się do jego apartamentu, kąpie się półnaga w wannie i wije się w odważnej bieliźnie na łóżku. Wideoklip wciąż cieszy się niemałą popularnością. Obejrzano go ponad 365 milionów razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/iheart.com/PK