Obserwuj w Google News

Selena Gomez miała atak paniki. Tuż przed występem na gali AMA 2019 [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
26.11.2019 13:48
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez miała atak paniki w trakcie American Music Awards 2019 — informują amerykańskie media. 27-letnia gwiazda otworzyła galę piosenkami „Lose You to Love Me” i „Look at Her Now”. Występ Seleny Gomez nie przypadł jednak wszystkim do gustu. Teraz okazuje się, że piosenkarka przeżyła podobno trudne chwile tuż przed wyjściem na scenę.

Selena Gomez miała atak paniki przed występem na gali AMA 2019 wideo
fot. Rex Features/East News

Selena Gomez miała atak paniki przed występem na gali American Music Awards 2019

Selena Gomez wystąpiła w niedzielę na gali American Music Awards 2019 po bardzo długiej przerwie. Występ gwiazdy „Lose You to Love Me” i „Look at Her Now” spotkał się jednak ze sporą krytyką. Zdaniem internautów 27-latka bardzo fałszowała.

Pojawiają się jednak nowe informacje, które mogą wyjaśniać słabą dyspozycję Seleny Gomez na American Music Awards 2019. Magazyn Billboard potwierdził, że w trakcie jej występu doszło do technicznych problemów.

Co więcej, portal E! News informuje, że tuż przed wyjściem na scenę Selena Gomez miała atak paniki: „Selena zdecydowanie odczuwała niepokój i miała atak paniki zanim wyszła na scenę. Występ wywarł na niej ogromną presję”.

Była zdenerwowana. Nie była na scenie od dwóch lat, a „Lose You to Love Me” to niezwykle ważna piosenka w jej karierze. Chciała dać z siebie wszystko — dodaje People.

Ostatnie lata w życiu Seleny Gomez były niezwykle ciężkie. W zeszłym roku wokalistka trafiła do szpitala psychiatrycznego. Przeszła  załamanie nerwowe po tym, jak dwukrotnie była hospitalizowana w związku z niskim poziomem białych krwinek. Zdarza się to po przeszczepie nerki. Przypomnijmy, że w 2017 roku Gomez miała transplantację.

 

Nowa płyta Seleny Gomez. Kiedy premiera?

Selena Gomez ogłosiła datę premiery nowej płyty zatytułowanej roboczo „SG2”. Album promują single „Lose You To Love Me” i „Look At Her Now”. Wydawnictwo ukaże się 10 stycznia 2020 roku. Oficjalny tytuł i pełną tracklistę poznamy wkrótce.

RadioZET.pl/eonline.com,people.com,mat.prasowe/PK