Obserwuj w Google News

Selena Gomez kończy muzyczną karierę? Szokujące wyznanie: "Jaki to ma sens?"

2 min. czytania
10.03.2021 10:56
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez chce zakończyć muzyczną karierę? W najnowszym wywiadzie dla amerykańskiego „Vogue” piosenkarka zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. Przyznała, że myśli o wycofaniu się z branży, ponieważ wiele osób wciąż nie traktuje jej muzyki poważnie.

Selena Gomez
fot. mat. prasowe

Selena Gomez może pochwalić się wieloma muzycznymi hitami. Piosenkarka wydała już trzy solowe albumy i nagrała m.in. przeboje „Lose You to Love Me”, „It Ain’t Me”, „Same Old Love” czy „Taki Taki”.

Choć Amerykanka ma sporo sukcesów na listach przebojów, w najnowszym wywiadzie dla „Vogue” Selena Gomez zdobyła się na szokujące wyznanie. Gwiazda myśli o zakończeniu kariery.

Zobacz także:  Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki. Zrobiła to pierwszy raz [FOTO]

Selena Gomez zakończy muzyczną karierę? Szokujące wyznanie gwiazdy

Selena Gomez przygotowuje się do wydania płyty „Revelación”, pierwszego minialbumu w całości w języku hiszpańskim. W związku z premierą wydawnictwa piosenkarka pojawi się na okładce kwietniowego wydania „Vogue”.

W trakcie wywiadu z magazynem 28-letnia wokalistka zdobyła się na bardzo szczere wyznanie, które zaniepokoi wielu fanów. Selena Gomez po raz pierwszy poruszyła temat zakończenia kariery muzycznej. Wyjawiła, dlaczego o tym myśli.

Trudno jest dalej tworzyć muzykę, kiedy ludzie nie traktują cię poważnie. Miałam takie chwile, w których zastanawiałam się: „Jaki to ma sens? Dlaczego nadal to robię?”. Wydając „Lose You To Love Me” czułam, że to moja najlepsza piosenka w karierze, a dla niektórych to i tak było za mało. Wydaje mi się, że wielu ludzi lubi moją muzykę i jestem za to ogromnie wdzięczna, dzięki temu idę dalej, ale następnym razem, gdy zacznę tworzyć album, będzie to coś innego. Chcę dać sobie ostatnią szansę, zanim może przestanę nagrywać muzykę. Muszę być ostrożna – wyznała szczerze.

W dalszej części rozmowy Selena Gomez wyjaśniła, że chciałaby skupić się poważniej na karierze aktorki i producentki.

Selena Gomez wydaje płytę po hiszpańsku. Kiedy premiera albumu „Revelación”?

Selena Gomez zrobiła niespodziankę fanom i poinformowała, że wydaje pierwszą w karierze EP-kę w języku hiszpańskim. W mediach społecznościowych opublikowała oficjalną okładkę oraz ujawniła datę premiery. Minialbum „Revelación” ukaże się już 12 marca i znajdzie się na nim siedem utworów, w tym utwory „De Una Vez” i „Baila Conmigo”, a także najnowszy singiel „Selfish Love” z DJ Snake.

Zobacz także:  Selena Gomez nie będzie już nagrywać erotycznych teledysków. Znamy powód

RadioZET.pl/billboard.com