Obserwuj w Google News

Selena Gomez i kolejny nowy singiel „Look At Her Now”. W teledysku kusi gorącym tańcem [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.10.2019 10:10
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez zaskoczyła i wydała kolejną nową piosenkę „Look At Her Now”. Tym razem artystka zaprezentowała taneczny utwór. Wraz z premiera drugiego singla opublikowała także oficjalny teledysk, w którym możemy zobaczyć tańczącą Selenę Gomez.

Selena Gomez Look At Her Now kolejny nowy singiel gorący taniec w teledysku wideo
fot. Youtube

Selena Gomez — Look At Her Now. Kolejna nowa piosenka

Selena Gomez zaprezentowała drugi singiel w ciągu jednego tygodnia. Do internetu trafiła jej nowa piosenka „Look At Her Now”, która jest kontynuacją wydanego w środę ballady „Lose You to Love Me”.

W nowym utworze „Look At Her Now” Selena Gomez prezentuje jednak zupełnie inne, bardziej taneczne brzmienie. W pełnym kolorów teledysku wokalistce towarzyszy kilka tancerek. Nie brakuje więc choreografii i wielu tanecznych ruchów. Jak sama przyznała, wideoklip dedykuje swoim największym fanom, którzy są z nią na dobre i na złe.

Czułam, że te dwie piosenki wydane jedna po drugiej udostępniają historię tego, jak można podnosić się bez względu na wyzwania, które przynosi życie. Wyłącz hałas i żyj swoim życiem na własnych warunkach — powiedziała artystka.

Kiedy nowa płyta Seleny Gomez?

„Look At Her Now” i wydana dzień wcześniej ballada „Lose You to Love Me” to pierwsze single zapowiadające zupełnie nową płytę Seleny Gomez. 27-letnia gwiazda nie zdradza jednak na ten moment szczegółów albumu. Data premiery pozostaje nieznana.

Nowa płyta Seleny Gomez będzie jej pierwszym wydawnictwem od 2015 roku, kiedy ukazał się krążek „Revival”. Album zdobył mnóstwo pozytywnych recenzji, a single „Good For You”, „Same Old Love”, „Hands To Myself” i „Kill Em with Kindness” cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy.

RadioZET.pl/PK