Obserwuj w Google News

Selah Sue wróciła. Autorka hitu "This World" nagrała utwór dla swoich dzieci [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
22.04.2020 11:35

Selah Sue wróciła po pięciu latach z nowym singlem „You”. Wokalistka, która w Polsce zrobiła furorę za sprawą hitu „This World”, wyda wkrótce minialbum z pięcioma nowymi utworami.

Selah Sue You autorka hitu This World z reklamy Kinder Bueno wróciła z nowym singlem wideo
fot. mat. prasowe

Selah Sue i nowy singiel You. Autorka hitu This World wróciła po pięcioletniej przerwie

Selah Sue wróciła po pięcioletniej przerwie. Belgijska artystka zaprezentowała nowy singiel zatytułowany „You”, który jest odą do dwójki jej ukochanych dzieci.

Gdy urodziłam pierwsze dziecko, wszystko trafiło we właściwe miejsce. Spokój, miłość, jedność. Różowa chmurka. To był najbardziej naturalny haj, jakiego w życiu nie doświadczyłam i który trwał znacznie dłużej niż chwilę. Pierwotnie chciałam zrobić przerwę od muzyki i wszystkiego, co jest z tym związane, ale poczułam zupełnie przeciwny impuls. I posłuchałam tego. Tworzyłam piosenki płynące z najbardziej szczerego miejsca, idealnej formy kreatywności: utwory wynikające z ciekawości świata oraz wielkiej miłości zarówno do dziecka, jak i do muzyki — powiedziała wokalistka.

„You” to pierwsza zapowiedź nowego minialbumu Selah Sue, na którym znajdzie się łącznie pięć nowych piosenek. Płyta „Bedroom EP” ukaże się już 15 maja. Artystka pracowała nad nią tuż po urodzeniu pierwszego dziecka, więc będzie to najbardziej osobisty materiał w jej dotychczasowej karierze.

Moi drodzy fani czekający na nową płytę — w ten sposób chcę wam wyjaśnić, co działo się u mnie przez ostatnie lata. Nie mogę doczekać się, aż będziecie mogli posłuchać EP-ki — wyznała.

Selah Sue i hit This World z reklamy Kinder Bueno

Selah Sue zdobyła sporą popularność w Polsce za sprawą bardzo znanej reklamy w telewizji, w której wykorzystano jej utwór „This World” z 2011 roku. Piosenka stała się hitem wśród polskich słuchaczy.

Artystka wydała dotąd dwa studyjne albumy. Jej debiutancka płyta ukazała się w 2011 roku, a kolejny krążek „Reason” miał premierę w 2015 roku.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK