Obserwuj w Google News

Sebastian Fabijański sparodiował Quebonafide. Padły ostre słowa: "Tragiczny aktor i pajac"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
02.04.2020 11:57
Zareaguj Reakcja

Sebastian Fabijański postanowił odpowiedzieć na słowa Quebonafide, który wspomniał o aktorze w swoim nowym utworze „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”. W programie „Hejt Park” gwiazdor filmu „Mowa Ptaków” sparodiował rapera i odczytał list skierowany do Quebo.

Sebastian Fabijański sparodiował Quebonafide padły ostre słowa tragiczny aktor i pajac
fot. Youtube screen

Sebastian Fabijański sparodiował Quebonafide. Ostra odpowiedź na zaczepkę

Sebastian Fabijański odpowiedział na zaczepkę Quebonafide, który nawiązał do aktora w swojej nowej piosence. W opublikowanym w środę utworze „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” raper nazywa filmowego gwiazdora „błaznem” i reaguje na krytykę z jego strony: „Słowo sukces sprawia, że chciałby cię zabić każdy, raperzy rozumiem, ale k***a Fabijański?!”.

Wygląda na to, że konflikt między nimi zaostrza się. Aktor zdecydował się bardzo szybko odpowiedzieć na słowa Quebonafide. Sebastian Fabijański pojawił się w najnowszym odcinku programu „Hejt Park” Krzysztofa Stanowskiego, gdzie postanowił sparodiować znanego rapera. Fabijański przyszedł do studia ubrany w sweter i okulary, nawiązując tym samym do słynnego w ostatnich tygodniach wizerunku Quebonafide.

Jestem romantic macho, brat romantic psycho (…) Powiedziałeś imię, które mnie zabolało (…) Chciałbym powiedzieć, że jest mi przykro z powodu mojego brata — powiedział aktor.

Zabolało Cię to, że wypuścił nowy kawałek i zaczepił pewnego aktora? – zapytał Stanowski

Nie no mówmy po imieniu. Obraził, powiedział do niego per błazen. Przepraszam, to nie jest obrażenie kogoś? — odpowiedział Fabijański.

Aktor poszedł o krok dalej i postanowił jeszcze ostrzej zareagować na słowa piosenki rapera. W trakcie programu przeczytał list skierowany do Quebonafide.

Chciałbym bardzo przeprosić za brata, coś ostatnio się odciął od świata. Nie ma to tamto, musi zmienić lekarza. Mówi, że ma głowę otwartą, ale ja się nie zgadzam. Uwierzcie, znam go, to tragiczny aktor i pajac. Szukał poklasku, więc się cały wydziarał (...) A z tą PR-ową akcją, co ją ciągnął na chama, to było piep***ne chamstwo, on się wyśmiewał z brata. (...) Kuba, bracie, bez urazy. Nie pitol, żeś nagi, życzę odwagi do pokazania światu swojej prawdziwej twarzy. Zdradzę Ci sekret — nie ma jej w dziarach (…) Dzięki mordo za świetne promo, fakturę wyślij drogą mailową — brzmiała treść listu.

Czy Quebonafide zdecyduje się odpowiedzieć Sebastianowi Fabijańskiemu? Przekonamy się już wkrótce.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK