Obserwuj w Google News

Sean Kennedy nie żyje. Gitarzysta zmarł w wieku zaledwie 35 lat

1 min. czytania
25.02.2021 09:42

Sean Kennedy nie żyje. Gitarzysta znanych zespołów I Killed The Prom Queen i Deez Nuts zmarł w wieku zaledwie 35 lat.

znicz
fot. shutterstock.com

Sean Kennedy nie żyje. Gitarzysta popularnych amerykańskich zespołów zmarł 23 lutego. Miał zaledwie 35 lat. Informację o śmierci artysty potwierdził m.in. wokalista zespołu I Killed The Prom Queen, Michael Crafter.

Sean Kennedy nie żyje. Gitarzysta zmarł w wieku zaledwie 35 lat

Przyczyna zgonu Seana Kennedy’ego nie jest znana. Okoliczności śmierci 35-letniego muzyka także nie zostały ujawnione.

Gitarzysta zasłynął z gry w metalcore’owym zespole I Killed The Prom Queen, w którym występował ponad dziesięć lat. W 2013 roku odszedł z grupy i został pełnoprawnym członkiem formacji Deez Nuts, z którą współpracował już wcześniej. Sean Kennedy występował w zespole do końca życia.

35-letniego gitarzystę pożegnało w mediach społecznościowych wielu artystów. Poruszający wpis opublikował m.in. Michael Crafter, kolega Kennedy’ego z grupy I Killed The Prom Queen.

 Przez lata staliśmy obok siebie na scenie i na wspólnych zdjęciach zespołu. Spaliśmy na podłodze, w vanach, samolotach i udało nam się trochę zwiedzić świata. Czas płynął zbyt szybko. Doświadczyliśmy wzlotów oraz upadków i po tym wszystkim zawsze będziesz moim przyjacielem – napisał Crafter i zdradził, że w zeszłym tygodniu rozmawiał po raz ostatni z Kennedym: „Nie myślałem, że będzie to nasza ostatnia rozmowa”.

Zobacz też:  James Burke z Five Stairsteps nie żyje. Zespół zasłynął z kultowego hitu „O-o-h Child”

RadioZET.pl/nme.com