Obserwuj w Google News

Sanah wydała nowy singiel „etc. (na disco)”. Takiej piosenki jeszcze nie miała [WIDEO]

2 min. czytania
30.04.2021 10:22
Zareaguj Reakcja

Sanah wydała nowy singiel „etc. (na disco)”, który jest kolejną zapowiedzią jej najnowszej płyty zatytułowanej „Irenka”. Piosenka zaskakuje nieoczywistym elektronicznym brzmieniem. W internecie pojawił się już także oficjalny teledysk promujący nowy singiel Sanah. Premiera utworu w Radiu ZET już w piątek po godz.14:00.

Sanah Irenka
fot. mat. prasowe

Sanah przygotowuje się wydania nowej płyty „Irenka”. W ostatnich miesiącach piosenkarka zaprezentowała fanom single promujące album, czyli wielki przebój „Ale jazz!”, a także emocjonalną balladę „2:00”.

Teraz przyszła pora na kolejny utwór. Sanah wydała właśnie nowy singiel „etc. (na disco)”, którego brzmienie może zaskoczyć niejednego fana wokalistki.

Zobacz także:  Sanah w „ZET Akustycznie”. Zagrała akustyczny koncert dla słuchaczy Radia ZET [WIDEO]

Sanah i nowy singiel „etc. (na disco)”

Nowy singiel „etc. (na disco)” to zdecydowanie inna muzyczna odsłona Sanach. Brzmienie piosenki zaskakuje nieoczywistą elektroniką i bardzo różni się od ostatnich przebojów z repertuaru młodej piosenkarki.

Jak zdradziła artystka, na jej najnowszym albumie „Irenka” pojawi się nieco inna, bardziej „sanahowa” wersja utworu „etc. (na disco)”. Poznamy ją jednak dopiero w momencie premiery całej płyty.

W internecie pojawił się już także oficjalny teledysk promujący „etc. (na disco)” Sanah.

Nowa płyta Sanah „Irenka”. Kiedy premiera albumu?

Drugi album Sanah zatytułowany „Irenka” ukaże się już 7 maja. Znajdzie się na nim kilkanaście utworów, w tym hit „Ale jazz!” z Vito Bambino.

Płyta zostanie wydana w wersji cyfrowej oraz w czterech wersjach fizycznych – na 1 CD, w wersji Deluxe 2CD (z 6 dodatkowymi utworami, m.in. dostępnymi dotychczas tylko na winylu „Bujda”), na winylu (tylko z utworami, jakie nie ukazały się wcześniej na „Bujdzie”) oraz limitowanym Super Deluxe Box - z albumem na winylu i 2CD, dwoma dodatkowymi krążkami CD z różnymi bonusami m.in. z remixem "Invisible dress (Maro Music x Skytech Remix)", slipmatą pod winyl, zestawem stylowych pocztówek i niespodziankami od sanah.

RadioZET.pl/mat.prasowe