Obserwuj w Google News

Ronnie Ferrari ma problemy zdrowotne. Autor "Ona by tak chciała" przekłada koncerty

Piotr Krajewski
1 min. czytania
06.02.2020 15:18
Zareaguj Reakcja

Ronnie Ferrari przekłada wszystkie koncerty w lutym. Autor wielkiego hitu „Ona by tak chciała” zmaga się z problemami zdrowotnymi. W długim wpisie w mediach społecznościowych wyznał, że jego organizm nie radzi sobie z tak intensywnym trybem życia.

Ronnie Ferrari ma problemy zdrowotne autor Ona by tak chciała przekłada koncerty
fot. Damian Klamka/East News

Ronnie Ferrari ma problemy zdrowotne. Przekłada wszystkie koncerty

Ronnie Ferrari ma problemy zdrowotne. W związku z tym wokalista zdecydował się przełożyć wszystkie koncerty zaplanowane na luty. Twórca wielkiego przeboju „Ona by tak chciała” opublikował bardzo szczery wpis, w którym wyznał, że intensywny tryb życia nie sprzyja jego zdrowiu. Nie zdradził jednak, co dokładnie mu dolega.

Ostatnie miesiące są dużym wyzwaniem zarówno dla mnie, jak i mojego zdrowia. Stale walczę z nowymi kawałkami i płytą, którą planuje dla Was wypuścić już niedługo. Niestety, moje zdrowie i organizm nie podzielają mojego zdania co do trybu, w jakim obecnie żyje. Wybaczcie, ale czas na głęboki oddech — napisał Ferrari i poinformował, że jego lutowe koncerty zostają przełożone.

>>  Dawid Kwiatkowski śpiewa „Ona by tak chciała”. Takiej wersji jeszcze nie było [WIDEO]

20-letni artysta pracuje obecnie nad swoją pierwszą płytę. Jak poinformował wcześniej, debiutancki album ukaże się już pod koniec marca. 

Chcę wrócić do Was w pełni zaangażowany i szczęśliwy jak najszybciej! Przed nami plenery, zapowiada się pracowity rok i nie tylko — dodał.

RadioZET.pl/PK