Obserwuj w Google News

Ronnie Ferrari z nowym singlem „Radiówka”. Powtórzy sukces „Ona by tak chciała”?

Piotr Krajewski
1 min. czytania
13.01.2020 10:43
Zareaguj Reakcja

Ronnie Ferrari podbił w zeszłym roku polski internet piosenką „Ona by tak chciała”, którą odsłuchano ponad 100 milionów razy. Teraz prezentuje kolejny singiel zatytułowany „Radiówka”. Czy nowa piosenka Ronniego Ferrari powtórzy sukces „Ona by tak chciała”? Oceńcie sami.

Ronnie Ferrari Radiówka nowy singiel powtórzy sukces Ona by tak chciała
fot. Damian Klamka/East News

Ronnie Ferrari — Radiówka. Nowy singiel

Ronnie Ferrari osiągnął niesamowity sukces z przebojem „Ona by tak chciała”. Piosenka nie tylko stała się hitem parkietów, ale również pobiła rekord w serwisie YouTube i została pierwszym polskim utworem w historii, do którego teledysk polubiono ponad milion razy.

>>  Ministranci w parodii Ronniego Ferrari. „Ona by tak chciała służyć ze mną” hitem sieci [WIDEO]

Przyszła pora na nowy singiel. „Radiówka” to kolejna piosenka Ronniego Ferrari zapowiadająca jego nadchodzący album, nad którym cały czas pracuje. Jak poinformował sam artysta, płyta ukaże się już pod koniec marca.

Wolontariusze WOŚP 2020 z Jędrzejowa w parodii „Ona by tak chciała”

Finał WOŚP 2020 za nami. Z okazji 28. edycji zbiórki wolontariusze WOŚP ze sztabu w Jędrzejowie przerobili wielki hit „Ona by tak chciała”. Ich parodia przeboju Ronniego Ferrari podbiła polski internet. Tak wolontariusze przekonywali do udziału w WOŚP 2020.

>>  WOŚP 2020 - ile zebrali i czy będzie rekord? [AKTUALNA KWOTA WOŚP 13.01]

 

RadioZET.pl/PK