Obserwuj w Google News

"Ona by tak chciała" Ronnie Ferrari z rekordem. Czegoś takiego nie dokonała żadna polska piosenka

Piotr Krajewski
1 min. czytania
18.11.2019 15:22
Zareaguj Reakcja

Ronnie Ferrari może pochwalić się nowym rekordem w serwisie YouTube. Jego wielki przebój „Ona by tak chciała” to pierwsza polska piosenka w historii, do której teledysk polubiono ponad milion razy. Ronnie Ferrari dokonał tego zaledwie w niecałe cztery miesiące.

Ronnie Ferrari Ona by tak chciała z rekordem polubień na Youtube pierwsza polska piosenka z takim wynikiem
fot. Youtube

Ronnie Ferrari: „Ona by tak chciała” z wielkim rekordem na YouTube

„Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari to jeden z największych hitów polskiego internetu w 2019 roku. Wydany w lipcu teledysk wciąż robi furorę w sieci, o czym świadczy niesamowita liczba odsłon — ponad 90 milionów wyświetleń w ciągu zaledwie niecałych czterech miesięcy od premiery.

>>  Ronnie Ferrari - kim jest autor "Ona by tak chciała"? [WIEK, INSTAGRAM]

Ronnie Ferrari może pochwalić się kolejnym wielkim osiągnięciem w historii polskiego internetu. Teledysk do hitu „Ona by tak chciała” polubiono ponad milion razy na YouTube. To pierwsza polska piosenka, która osiągnęła taki wynik w serwisie.

„Ona by tak chciała” Ronnie Ferrari hitem weselnym

Sukces „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari sprawił, że jego piosenka w mgnieniu oka stała się hitem polskich wesel. Utwór bije rekordy popularności na weselnych parkietach. W sieci nie brakuje wielu nagrań z gośćmi weselnymi szalejącymi przy przeboju „Ona by tak chciała”.

>>  „Babcia by tak chciała” hitem sieci. To nowa parodia „Ona by tak chciała” Ronnie Ferrari [WIDEO]

 

RadioZET.pl/PK