Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel zawiesi karierę. Zdradziła, dlaczego zrobi sobie przerwę od koncertowania

Piotr Krajewski
1 min. czytania
09.01.2020 13:14
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel zdradziła w najnowszym wywiadzie, iż planuje zrobić sobie przerwę. Pomimo bardzo napiętego grafiku koncertów, 14-letnia Roxie zamierza zawiesić karierę na co najmniej miesiąc. Wszystko z powodu narodzin braciszka.

Roksana Węgiel zawiesza karierę robi sobie przerwę od koncertowania
fot. Instagram screen

Roksana Węgiel zawiesza karierę. Robi sobie przerwę od koncertowania

Roksana Węgiel zawiesi karierę. Jedna z najpopularniejszych obecnie młodych gwiazd w Polsce poinformowała o swojej zaskakującej decyzji w rozmowie z magazynem Flesz.

Okazuje się, że Roxie planuje przynajmniej miesięczną przerwę od koncertowania. Powodem tej decyzji są narodziny jej małego braciszka, który już wkrótce przyjdzie na świat.

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego. Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim — mówi zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018.

>>  Roksana Węgiel pokazała swojego tatę [FOTO]

Co ciekawe, Roksana Węgiel ma już jednego młodszego brata — 8-letniego Maksymiliana.

W trakcie wywiadu z Fleszem poruszono także temat edukacji Roxie. 14-latka przyznała, że z powodu kariery muzycznej nie jest w stanie uczęszczać na normalne lekcje w szkole podstawowej i ma indywidualny tok nauczania.

Na razie rzeczywiście ciągle mi brakuje czasu. W szkole mam indywidualny tok nauczania. Spotykam się z nauczycielami i oni wyznaczają materiał, którego mam się nauczyć. Gdy się nauczę, to zdaję egzaminy. To jest chyba trudniejsze niż codzienna nauka, bo wymaga więcej samodyscypliny i samozaparcia, żeby w trasie się uczyć — zdradza Roksana Węgiel.

 

RadioZET.pl/Flesz/PK