Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel zaśpiewała przebój Queen. Cover "The Show Must Go On" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
08.10.2019 13:53
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel rozpoczęła trasę koncertową po Polsce. W trakcie koncertów zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 postanowiła wykonywać nie tylko swoje przeboje. W internecie pojawiło się nagranie z Poznania, gdzie Roksana Węgiel zaśpiewała cover wielkiego hitu „The Show Must Go On” Queen. Czy Roxie poradziła sobie z tym klasykiem? Zobaczcie wideo.

Roksana Węgiel zaśpiewała cover The Show Must Go On Queen wideo
fot. Mateusz Jagielski/East News

Roksana Węgiel śpiewa „The Show Must Go On” Queen

Roksana Węgiel zaśpiewała cover „The Show Must Go On”, jednego z największych przebojów z repertuaru  Queen. Wydana w 1991 roku piosenka na stałe zapisała się w historii muzyki rockowej i była śpiewana przez wiele gwiazd, m.in. Celine Dion.

„The Show Must Go On” Queen w wykonaniu Roksany Węgiel możemy usłyszeć w trakcie jej najnowszej trasy koncertowej „The X Tour Roxie”, która rozpoczęła się na początku października. W sieci pojawiło się nagranie z koncertu w Poznaniu.

 

Roksana Węgiel: koncerty na trasie „The X Tour Roxie”

Trasa koncertowa Roksany Węgiel jest zaplanowana na październik. 14-latka wystąpiła już w Poznaniu, Katowicach i Krakowie, ale koncerty odbędą się jeszcze w kilku innych polskich miastach.

  • Opole - 10.10 (czwartek)
  • Wrocław - 11.10 (piątek)
  • Warszawa - 13 października (niedziela)
  • Rzeszów - 20.10 (niedziela)
  • Gdańsk - 26.10 (sobota)

RadioZET.pl/PK