Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel wydaje pierwszą książkę. Kiedy premiera „The X Book”?

Piotr Krajewski
1 min. czytania
07.11.2019 14:37
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel wydaje książkę „The X Book”, która ukaże się już 13 listopada. Nie będzie to jednak wydawnictwo opisujące życie wokalistki, a kreatywna książka do samodzielnego uzupełniania.

Roksana Węgiel wydaje pierwszą książkę kiedy premiera The X Book
fot. Instagram

Roksana Węgiel wydaje książkę. Kiedy premiera The X Book?

Roksana Węgiel poinformowała, że na 13 listopada zaplanowano premierę jej pierwszej książki „The X Book”. Wydawnictwo będzie miało formę notatnika/pamiętnika, który każdy będzie mógł uzupełniać samodzielnie. To jednak nie koniec. W książce znajdzie się również wiele gadżetów, m.in. porady modowe i naklejki.

Uwaga! Startujemy! Ty, twoja bff, no i... Roksana Węgiel z przyjaciółmi. To prawdziwa petarda dla wszystkich, którzy mają swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają. The X Book to świat ludzi kreatywnych, którzy są dla nas ważni, więzi, wartości, wspomnień. To świat pełen pomysłów na każdy nadchodzący dzień. Nie trać czasu. Łap każdy dzień, żyj z całych sił. Zaczynamy — czytamy w opisie książki.

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia książki Roksany Węgiel:

Roksana Węgiel — Half Of My Heart. Nowa piosenka i teledysk z reedycji płyty

Roksana Węgiel wydała teledysk do zupełnie nowej piosenki „Half Of My Heart”. Nagrany w całości po angielsku utwór zapowiada reedycję debiutanckiej płyty 14-latki. Nowa piosenka Roxie została wyprodukowana przez Toma Martina, który współpracował m.in. z Martinem Garrixem.

RadioZET.pl/PK