Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel spełniła marzenie fanki. Zaprosiła ją na scenę w trakcie koncertu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
12.12.2019 13:12
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel to obecnie największa młoda gwiazda w Polsce. Nic więc dziwnego, że na jej koncerty przychodzą tłumy nastolatków. W trakcie ostatniego koncertu w Warszawie Roksana Węgiel postanowiła spełnić marzenie fanki i zaprosiła ją na scenę.

Roksana Węgiel spełniła marzenie fanki zaprosiła ją na scenę w trakcie koncertu wideo
fot. Instagram screen

Roksana Węgiel spełniła marzenie fanki. Zaprosiła ją na scenę w trakcie koncertu

Roksana Węgiel wystąpiła ostatnio w Warszawie. Podczas mikołajkowego koncertu zorganizowanego w warszawskich Złotych Tarasach piosenkarka zapytała widzów, czy znają jej przebój „Dobrze jest, jak jest”. Na odpowiedź nie musiała długo czekać, ponieważ tłum zareagował brawami i okrzykami.

W trakcie koncertu Roxie postanowiła spełnić marzenie fanki i zrobiła jej wyjątkowy prezent. 14-letnia wokalistka zaprosiła dziewczynę z widowni na scenę oraz razem z nią zaśpiewała swój singiel. Na koniec Roksana Węgiel przytuliła fankę i zrobiła sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

Roksana Węgiel i nowy singiel „MVP”. Co oznacza tytuł piosenki?

Roksana Węgiel wydała kolejny nowy singiel zatytułowany „MVP”, który został nagrany w pełni w języku angielskim. Utwór promuje reedycje debiutanckiej płyty Roxie, a internauci porównują go do twórczości Ariany Grande. Co znaczy tytuł piosenki „MVP” Roksany Węgiel?

 

RadioZET.pl/PK