Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel przytula się z Dua Lipą. Polka zrobiła furorę na gali MTV EMA 2019 [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
04.11.2019 10:54
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel pojawiła się na gali MTV EMA 2019 w Sewilli, gdzie odebrała nagrodę dla najlepszego polskiego artysty. 14-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 miała okazję nie tylko pojawić się na czerwonym dywanie w robiącej wrażenie stylizacji, ale także spotkać wielkie gwiazdy muzyki m.in. Dua Lipę czy Nialla Horana.

Roksana Węgiel pojawiła się na gali MTV EMA 2019 poznała i przytuliła się z Dua Lipa foto
fot. Rex Features/East News

Roksana Węgiel na gali MTV EMA 2019 w Sewilli

Roksana Węgiel była jedną z gwiazd gali MTV EMA 2019 w Sewilli. Młoda polska piosenkarka została zaproszona na niedzielną imprezę w związku z nagrodą, która otrzymała dzięki głosom wiernych fanów.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 otrzymała statuetkę MTV w kategorii „najlepszy polski artysta”, pokonując m.in. Darię Zawiałow, Sarsę i Dawida Podsiadło. 14-latka pojawiła się na scenie MTV EMA 2019 razem z innymi artystami z całego świata, którzy zostali nagrodzeni słynną nagrodą.

MTV EMA 2019: Roksana Węgiel przytula się z Dua Lipą

Tuż przed galą Roksana Węgiel pojawiła się także na czerwonym dywanie, gdzie zrobiła niemałe wrażenie swoją stylizacją. Wokalistka zaprezentowała się w błyszczącym kombinezonie.

Pojawienie się na tak słynnej gali muzycznej to także świetna okazja na spotkanie największych gwiazd z branży. W Sewilli Roksana Węgiel miała okazję poznać osobiście m.in. Cristiano Ronaldo, Nialla Horana, Billiego Joe Armstronga z Green Day czy Dua Lipę, z którą porozmawiała i przytuliła się.

RadioZET.pl/PK