Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel nie lubi jednego ze swoich znanych hitów. Zdradziła tytuł: "Nie jest w moim stylu"

Piotr Krajewski
1 min. czytania
13.05.2020 14:30

Roksana Węgiel ma zaledwie 15 lat, a już może pochwalić się kilkoma przebojami. Okazuje się, że młoda wokalistka nie przepada za wszystkimi swoimi hitami. W rozmowie z portalem Pomponik Roxie zdradziła, której swojej piosenki nie lubi.

Roksana Węgiel nie lubi jednego ze swoich hitów zdradziła tytuł piosenki
fot. Instagram

Roksana Węgiel to jedna z największych polskich gwiazd młodego pokolenia. Kariera nastolatki rozwija się w zawrotnym tempie. W ciągu ostatnich kilku lat wygrała „The Voice Kids” i Eurowizję Junior 2018, a w zeszłym roku wydała debiutancką płytę, która zdążyła się już pokryć platyną.

Przeboje Roksany Węgiel podbijają serca słuchaczy w różnym wieku. Piosenkarka zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów, że nie jest fanką jednej ze swoich bardzo znanych piosenek.

Roksana Węgiel rapuje w Hot 16 Challenge 2. Nominowała zagraniczną gwiazdę [WIDEO]

Roksana Węgiel zdradziła, której swojej piosenki nie lubi

Roksana Węgiel nie lubi jednego ze swoich znanych hitów. W trakcie wywiadu z portalem Pomponik zdradziła, która piosenka nie przypadła jej do gustu.

Lubię śpiewać wszystkie swoje piosenki na koncertach oprócz „Obiecuję” — powiedziała szczerze Roxie.

Piosenkarka wyznała, że już od samego początku nie przepadała za tym utworem. Singiel „Obiecuję” ukazał się niedługo po zwycięstwie Roksany Węgiel w "The Voice Kids".

Ta piosenka jest trochę nie za bardzo w moim stylu — dodała wokalistka, przyznając, że śpiewanie jej na żywo nie jest jednak dla niej problemem, ponieważ na koncertach jest bardzo dobra energia.

RadioZET.pl/PK