Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel i Viki Gabor mają konflikt? Roxie komentuje głośne plotki

Piotr Krajewski
2 min. czytania
18.12.2019 11:27
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel i Viki Gabor to obecnie najpopularniejsze młode gwiazdy w Polsce. Wielu internautów spekuluje na temat rzekomego konfliktu zwyciężczyń Eurowizji Junior. Roxie postanowiła skomentować plotki w rozmowie z „Faktem”.

Roksana Węgiel i Viki Gabor mają konflikt Roxie komentuje głośne plotki
fot. Instagram screen

Konflikt Roksany Węgiel i Viki Gabor? Roxie komentuje plotki

Roksana Węgiel i Viki Gabor są w konflikcie? Po zwycięstwie Wiktorii na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach pojawiły się głosy, że nastoletnie wokalistki traktują siebie jako konkurencję.

W rozmowie z „Faktem” Roksana Węgiel postanowiła skomentować plotki o rzekomym konflikcie z Viki Gabor. Odpowiedź 14-letniej gwiazdy była jednoznaczna.

Traktujemy się jak przyjaciółki. Media trochę próbują z nas zrobić konkurentki, ale absolutnie nie czujemy między sobą żadnej konkurencji. Naprawdę, Viki jest super osobą, cieszę się, że ją poznałam i trzymałam za nią kciuki od samego początku. Nawet często się widujemy przy różnych okazjach — powiedziała Roxie.

Konflikt między Roksaną Węgiel i Viki Gabor to tylko plotki. Wiktoria niejednokrotnie przyznała, że starsza koleżanka bardzo ją wspiera w pierwszych krokach w branży muzycznej.

Roksana Węgiel i Viki Gabor wygrały Eurowizję Junior

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel i Viki Gabor to zwyciężczynie Eurowizji Junior. To właśnie dzięki nim Polska wygrała ten słynny konkurs dwa lata z rzędu. Czegoś takiego nie dokonał wcześniej żaden inny kraj.

Roksana Węgiel zwyciężyła na Eurowizji Junior 2018 z piosenką „Anyone I Want To Be”, a Viki Gabor triumfowała rok później w Gliwicach z utworem „Superhero”, na który nasi słuchacze mogą głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

 

RadioZET.pl/fakt.pl/PK