Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel wydała nowy singiel „MVP” po angielsku. Co znaczy tytuł? [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
15.11.2019 12:13
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel wydała kolejny nowy singiel zatytułowany „MVP”, który został nagrany w pełni w języku angielskim. Utwór promuje reedycje debiutanckiej płyty Roxie, a internauci porównują go do twórczości Ariany Grande. Co znaczy tytuł piosenki „MVP” Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel MVP nowa piosenka co znaczy tytuł nowego singla Roxie wideo
fot. Youtube

Roksana Węgiel i singiel „MVP”. Co znaczy tytuł nowej piosenki?

Roksana Węgiel opublikowała teledysk do nowego singla „MVP”, który promuje reedycję debiutanckiego albumu 14-latki. Specjalna wersja płyty trafiła do sklepów 15 listopada.

Wielu fanów Roxie zastanawia się, co znaczy tytuł „MVP”. Okazuje się, że tajemniczy skrót „MVP” pochodzi od słów „Most Valuable Player”, czyli „najbardziej wartościowy gracz”. Za sprawą swojej nowej piosenki Roksana Węgiel chce przypomnieć słuchaczom, jak ważna jest pewność siebie oraz że każdy powinien myśleć o sobie w kategorii MVP.

Autorami nowego singla „MVP” Roksany Węgiel są znany na świecie producent Steve Manovski (Sigala, Jason Derulo, Cheat Codes, Sofia Reyes) oraz autor tekstów Jenson Vaughan (Madonna, Britney Spears, Kygo, Ellie Goulding, OMI, Becky Hill).

Wielu internautów chwali nową piosenkę Roxie i porównuje ją do twórczości Ariany Grande, a zwłaszcza jej wielkiego przeboju „7 Rings”, który kilka miesięcy temu bił rekordy popularności.

Myślałam, że to najnowsza piosenka Ariany Grande — czytamy w komentarzach pod teledyskiem.

Reedycja debiutanckiej płyty Roksany Węgiel składa się 17 utworów, a wśród nich znalazły się takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Żyj”, „Obiecuję” i „Dobrze jest, jak jest”. W nowym wydaniu znalazła się także bransoletka oraz aż cztery premierowe piosenki, w tym piosenka „Potrafisz”, do której niedawno pojawił się teledysk.

 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK