Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel wydała nowy utwór po angielsku. Internauci: „Piosenka na światowym poziomie”

Piotr Krajewski
1 min. czytania
04.11.2019 15:49
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel wydała teledysk do zupełnie nowej piosenki „Half Of My Heart”. Nagrany w całości po angielsku utwór zapowiada reedycję debiutanckiej płyty 14-latki. Nowa piosenka Roxie została wyprodukowana przez Toma Martina, który współpracował m.in. z Martinem Garrixem.

Roksana Węgiel Half Of My Heart nowa piosenka i teledysk z reedycji debiutanckiej płyty
fot. Youtube screen

Roksana Węgiel — Half Of My Heart. Nowa piosenka i teledysk z reedycji płyty

Nowa piosenka Roksany Węgiel „Half Of My Heart” już jest dostępna w internecie. 14-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018, która ostatnio otrzymała również nagrodę MTV EMA 2019, zaprezentowała zupełnie nowy utwór.

>>  Roksana Węgiel na starym zdjęciu z komunii. Tak wyglądała w dzieciństwie [FOTO]

Utwór „Half Of My Heart” Roksany Węgiel został wyprodukowany przez holenderskiego producenta Toma Martina, który jest znany ze współpracy m.in. z Martinem Garrixem. Słowa nowej piosenki Roxie napisała polska artystka Sanah.

Roksana Węgiel: kiedy premiera reedycji debiutanckiej płyty?

Piosenka „Half Of My Heart” Roksany Węgiel zapowiada reedycję debiutanckiej płyty 14-latki. W związku z dużym sukcesem komercyjnym albumu, który zaledwie w dwa miesiące po premierze pokrył się złotem, ukaże się on w limitowanej edycji specjalnej.

Premierę reedycji płyty „Roksana Węgiel” zaplanowano na 15 listopada. Znajdzie na niej łącznie 17 utworów, a wśród nich takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Żyj, „Obiecuję” i „Dobrze jest, jak jest”, czyli najnowszy singiel 14-latki. To jednak nie koniec. W nowym wydaniu znajdzie się wspaniała bransoletka oraz aż cztery premierowe piosenki. Dodatkowo reedycja będzie wzbogacona też o nową okładkę. 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK