Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski w duecie. Zaśpiewali razem świąteczny hit [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
19.11.2019 11:28
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski w duecie. Para zaśpiewała razem „Rockin' Around the Christmas Tree”, jeden z najsłynniejszych świątecznych hitów w historii. To pierwsza muzyczna współpraca Roxie i Dawida Kwiatkowskiego.

Roksana Węgiel Dawid Kwiatkowski Rockin Around the Christmas Tree zaśpiewali świąteczny hit duet wideo
fot. Youtube

Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski śpiewają Rockin' Around the Christmas Tree

Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski nagrali duet. Jedni z najpopularniejszych młodych artystów w Polsce przygotowali własną wersję świątecznego przeboju „Rockin' Around the Christmas Tree”, która została nagrana na potrzeby nowej kampanii reklamowej sieci komórkowej.

„Rockin' Around the Christmas Tree” to jeden z najbardziej kultowych świątecznych utworów w historii. Nagrana w latach pięćdziesiątych przez  Brendę Lee piosenka skończyła niedawno 60 lat.

Duet Roksany Węgiel i Dawida Kwiatkowskiego to jedno z marzeń wielu ich fanów. Internauci zachwycają się ich wersją „Rockin' Around the Christmas Tree”.

„Ja chcę całą piosenkę, to jest totalny sztos”, „najlepszy duet, czekam na całą piosenkę w ich wykonaniu”, „super duet” — czytamy w komentarzach.

Roksana Węgiel na Eurowizji Junior 2019

Roksana Węgiel to zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018. Nic więc dziwnego, że 14-letnia gwiazda pojawi się także na Eurowizji Junior 2019, która odbędzie się w Polsce.

Co ciekawe, Roxie nie tylko wystąpi na Eurowizji Junior 2019 jako gość specjalny, ale również będzie jedną z prowadzących konkursu w Gliwicach — razem z Idą Nowakowską i Aleksandrem Sikorą.

>>  Eurowizja Junior 2019 - kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się konkurs?

RadioZET.pl/PK