Obserwuj w Google News

Robert Lewandowski śpiewa hity Ich Troje i Dżemu. Jest nagranie [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
15.10.2019 13:48
Zareaguj Reakcja

Robert Lewandowski kocha nie tylko piłkę nożną. Niejednokrotnie przyznawał, że jest również wielkim fanem muzyki. Na kanale „Łączy nas piłką” pojawiło się nowe wideo z kulisami awansu Polski na Euro 2020. Na nagraniu możemy usłyszeć, jak Robert Lewandowski śpiewa hity Ich Troje i Dżemu.

Robert Lewandowski śpiewa hity Ich Troje i Dżemu nagranie wideo
fot. Youtube (Łączy nas piłka)

Robert Lewandowski śpiewa Ich Troje i Dżem [WIDEO]

Robert Lewandowski fanem muzyki Ich Troje i Dżemu? „Łączy nas piłka”, czyli oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej w serwisie YouTube, udostępnił kilkuminutowe wideo prezentujące kulisy awansu reprezentacji Polski na Euro 2020.

>> Mistrzostwa Europy 2020: Kiedy i gdzie odbędzie się najbliższe Euro?

Na ekskluzywnym nagraniu możemy zobaczyć i usłyszeć, jak Robert Lewandowski śpiewa przed wygranym meczem z Macedonią Północną przeboje „Wehikuł czasu” Dżemu i „Babski świat” Ich Troje, którego fragment zaśpiewał razem z Lewym — Wojciech Szczęsny.

Internauci zachwycają się śpiewającym Robertem Lewandowskim: "Widzę, że Lewy ma rozśpiewaną duszę", "Lewy lepiej śpiewa niż większość gwiazdeczek", "Jak tu nie kochać naszego kapitana", "Super wykonanie Wehikułu, szacun Robert", "Lewy rozwalił system" — piszą w komentarzach.

Robert Lewandowski producentem muzycznym

Robert Lewandowski nie ukrywa, że uwielbia muzykę. Postanowił więc nawiązać współpracę z producentem Donatanem. Stworzyli projekt muzyczny STAMINA i zaczęli razem tworzyć piosenki. Do tej pory wydali już kilka utworów, m.in. „Kły” z Cleo i DonGURALesko czy „Wolę Ciebie Wolność” z Enejem.

RadioZET.pl/PK