Obserwuj w Google News

Robbie Williams nie pamięta swoich piosenek. Wszystko przez narkotyki

Piotr Krajewski
2 min. czytania
04.05.2020 15:13
Zareaguj Reakcja

Robbie Williams opowiedział o szokujących konsekwencjach uzależnienia od narkotyków. W najnowszym wywiadzie słynny brytyjski wokalista zdradził, że używki spowodowały u niego poważne kłopoty z pamięcią. Robbie Williams przyznał, iż zapomina tekstów swoich piosenek.

Robbie Williams nie pamięta swoich piosenek wszystko przez uzależnienie od narkotyków
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Robbie Williams nie ukrywa, że miał poważne problemy z narkotykami i alkoholem. Wielka muzyczna kariera sprawiła, iż w pewnym momencie artysta radził sobie z nią za pomocą używek.

Były gwiazdor zespołu Take That przeszedł jednak metamorfozę. Dziś Robbie Williams jest na zupełnie innym etapie swojego życia. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, nie pije alkoholu i nie bierze narkotyków już od 20 lat. Mimo zerwania z nałogiem artysta nadal odczuwa jednak konsekwencje uzależnienia od środków odurzających.

Robbie Williams cierpi na zespół Aspergera? Wspomniał o tym w wywiadzie

Robbie Williams o konsekwencjach brania narkotyków. Zmieniły mu mózg

Robbie Williams udzielił ostatnio wywiadu „Sun on Sunday”. W trakcie rozmowy zdradził, że nie przestaje zmagać się z konsekwencjami dawnego uzależnienia. Według niego narkotyki wpłynęły nieodwracalnie na funkcjonowanie jego mózgu.

W trakcie koncertów 46-latkowi zdarza się zapominać tekstów swoich wielkich przebojów. Problem jest na tyle poważny, że podczas występów Robbie Williams korzysta z pomocy promptera.

Gdybyś był teraz na stadionie pełnym ludzi i brałeś tyle narkotyków w swoim życiu, to musisz wiedzieć, że twój mózg nie będzie działał poprawnie. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, kiedy wpatrujesz się w 80 tysięcy ludzi, to pomyśleć: „Tak, nie pamiętam tych słów”. Dlatego też korzystam z telepromptera — wyznał.

Wokalista twierdzi, że problem nadużywania alkoholu i zażywania narkotyków jest powszechny w Wielkiej Brytanii: „W wielu miejscach jest to tak naturalne, jak oddychanie. Nie zdajesz sobie z tego sprawy. Kończysz szkołę, idziesz do pubu i pijesz (…) To nie powinno tak wyglądać”.

Robbie Williams powiedział, że chce być szczery w kwestii doświadczeń z narkotykami, aby zwrócić uwagę swoich dzieci na problem uzależnień. W ten sposób pragnie je ostrzec przed konsekwencjami.

RadioZET.pl/mirror.co.uk/PK