Obserwuj w Google News

Rob Thomas dziś. Tak obecnie wygląda autor hitów "Smooth" i "Lonely No More" [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
28.04.2020 14:08

Rob Thomas cieszył się dużą popularnością jako lider zespołu Matchbox Twenty oraz autor hitów „Lonely No More”  i „Smooth” z Santaną. W kolejnych latach zainteresowanie muzyką Amerykanina mocno jednak spadło, a dziś mało kto pamięta o jego znanych piosenkach. Jak obecnie wygląda niemal 50-letni Rob Thomas? Zobaczcie zdjęcia.

Rob Thomas dziś tak obecnie wygląda autor hitów Smooth i Lonely No More foto
fot. Youtube screen

Rob Thomas: tak dziś wygląda autor hitów Smooth i Lonely No More

Rob Thomas zdobył ogromną sławę jako lider grupy Matchbox Twenty, której albumy i piosenki robiły furorę na listach przebojów pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Amerykanin nie skupiał się jednak tylko na grze w zespole, ale zaczął rozwijać również swoją solową karierę.

Nagrywanie pod własnym nazwiskiem szybko przyniosło rezultaty. W 1999 roku Rob Thomas wydał wspólny singiel „Smooth” z legendarnym gitarzystą Santaną. Utwór podbił cały świat i przyniósł im aż trzy prestiżowe nagrody  Grammy, w tym w dwóch najważniejszych kategoriach „Piosenka roku” oraz „Nagranie roku”.

Pierwsza solowa płyta Roba Thomasa „...Something to Be” okazała się dużym sukcesem i sprzedała się w dwóch milionach egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych. Promował ją dobrze znany polskim słuchaczom hit „Lonely No More”, który do dziś pozostaje największym solowym przebojem Amerykanina.

Kolejne lata przyniosły już jednak spadek popularności Roba Thomasa. Artysta wydał łącznie cztery studyjne albumy — ostatnia płyta „Chip Tooth Smile” ukazała się w kwietniu 2019 roku, ale nie osiągnęła sukcesu komercyjnego. 48-letni wokalista nie przestaje także nagrywać ze swoim zespołem Matchbox Twenty. Jak przyznał w jednym z niedawnych wywiadów, w 2020 roku grupa planowała zaprezentować nową muzykę i wyruszyć w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, ale wszystko zostało przełożone w związku z pandemią koronawirusa.

Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda Rob Thomas? Poniżej możecie zobaczyć jego najnowsze zdjęcia.

Rob Thomas dziś. Tak obecnie wygląda autor hitów "Smooth" i "Lonely No More" [FOTO]

RadioZET.pl/PK