Obserwuj w Google News

Rita Ora i Imanbek w nowym singlu „Bang Bang”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

1 min. czytania
12.02.2021 11:30
Zareaguj Reakcja

Rita Ora i producent Imanbek nagrali wspólnie EP-kę. Minialbum promuje piosenka „Bang Bang”, którą słuchacze Radio ZET usłyszą już w piątek po godz. 11:00.

Rita Ora
fot. mat. prasowe

Rita Ora powraca z nową muzykę. Do współpracy zaprosiła pochodzącego z Kazachstanu DJ-a i producenta, Imanbeka. Razem stworzyli EP-kę zatytułowaną „Bang”, na której znalazły się utwory nagrane z Davidem Guettą, Gunną i KHEA.

Rita Ora i nowy singiel „Bang Bang”. Wokalistka i Imanbek nagrali EP-kę

EP-ka „Bang”, która łączy w sobie współczesny pop z housem oraz muzyką lat 80. i 90., trafiła do serwisów cyfrowych w piątek, 12 lutego. Prace nad albumem odbyły się na Zoomie, a w produkcję włączyły się nazwiska z całego świata.

Gdy rozpoczęliśmy prace nad tym projektem, chcieliśmy stworzyć prawdziwe więzy kreatywne z innymi artystami. Współpraca z Imanbekiem była bardzo ciekawa. Wszystkie nasze spotkania odbyły się na Zoomie. Dużo dyskutowaliśmy o muzyce. Musieliśmy też korzystać ze wsparcia tłumaczy, dlatego był to dla nas nowy sposób nagrywania. To niesamowite, jak technologia ułatwiła nam kreatywne połączenie. Muzyka naprawdę jest uniwersalnym językiem, a nasza EP-ka jest najlepszym dowodem na to, że proces kreatywny może eliminować wszystkie przeszkody, jakie stają nam na drodze – zdradza Rita Ora.

Warto dodać, że Imanbek to pierwszy producent pochodzący z Europy Wschodniej, który trafił do Top 5 zestawienia Billboard Hot 100 (remiks „Roses” SAINt JHN). Do Rity Ory należy rekord największej liczby singli w Top 10 zestawienia najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii – wokalistka ma ich na koncie aż 13.

RadioZET.pl/mat.prasowe