Obserwuj w Google News

15 lat od debiutu Rihanny i wydania hitu ''Pon De Replay''. Tak wyglądała na początku kariery [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
26.05.2020 11:42
Zareaguj Reakcja

Rihanna to dziś jedna z największych gwiazd muzyki. Właśnie minęło 15 lat od premiery jej pierwszego singla „Pon De Replay”, od którego wszystko się zaczęło. Rihanna opublikowała wpis, w którym podziękowała fanom za lata wsparcia.

Rihanna zadebiutowała 15 lat temu z hitem Pon de replay tak wyglądała na początku kariery foto
fot. ASSOCIATED PRESS/East News, Youtube

Rihanna ma na swoim koncie mnóstwo hitów. Niemal każdy jej singiel cieszył się ogromnym zainteresowaniem i podbił listy przebojów na całym świecie.

Kariera piosenkarki z Barbadosu rozwinęła się w zawrotnym tempie. Wszystko zaczęło się w 2005 roku, kiedy nikomu nieznana Rihanna wydała piosenkę „Pon De Replay”. Od tego momentu minęło właśnie 15 lat.

Nie uwierzysz! Te przeboje miała zaśpiewać Rihanna. Ona jednak ich nie chciała

Rihanna: minęło 15 lat od premiery jej pierwszego singla Pon De Replay

„Pon De Replay” to pierwszy singiel w karierze Rihanny, który wydała w wieku zaledwie 17 lat. Nastoletnia wówczas artystka została odkryta przez producenta Evana Rogersa, a niedługo później podpisała kontrakt płytowy z Def Jam, słynną wytwórnią Jaya-Z.

Wydany w 2005 roku utwór „Pon De Replay”, łączący w sobie taneczny pop z dancehallem i r&b, zrobił furorę na listach przebojów na całym świecie. Kilka miesięcy później Rihanna zaprezentowała debiutancki album „Music is the Sun” i w mgnieniu oka stała się jedną z najgorętszych gwiazd młodego pokolenia.

Rihanna postanowiła skomentować 15. rocznicę wydania przeboju „Pon De Replay”. Opublikowała długi wpis na Instagramie, w którym podziękowała fanom za wieloletnie wsparcie.

Wszystko zaczęło się od „Pon De Replay”. Minęło 15 lat i jestem tutaj dzięki Bogu, który doprowadził mnie do was, a wy trzymaliście mnie, wspieraliście, tolerowaliście, kochaliście i byliście sobą w stosunku do mnie. Z tego powodu zawsze będziemy ze sobą połączeni — napisała 32-latka.

Rihanna na początku kariery. Tak wyglądała w wieku 17 lat

Jesteście ciekawi, jak wyglądała młodziutka Rihanna na początku kariery? Zobaczcie zdjęcia 17-letniej Barbadoski.

Rihanna zadebiutowała 15 lat temu z hitem Pon de replay tak wyglądała na początku kariery foto
fot. EVERETT COLLECTION/EAST NEWS, EAST NEWS/REX FEATURES

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK