Obserwuj w Google News

Rihanna wróciła. Pojawiła się w nowym singlu „Believe It” z raperem PartyNextDoor

Piotr Krajewski
1 min. czytania
27.03.2020 10:32
Zareaguj Reakcja

Rihanna wróciła do branży muzycznej. Piosenkarka pojawiła się w najnowszej piosence zatytułowanej „Believe It” rapera PartyNextDoor. To pierwszy utwór od trzech lat, w którym słyszymy Rihannę.

Rihanna Believe It nowa piosenka z raperem PartyNextDoor
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Rihanna w nowej piosence „Believe It” rapera PartyNextDoor

Rihanna łączy siły z kanadyjskim raperem PartyNextDoor w nowym singlu „Believe It”, który promuje jego najnowszą płytę „Party Mobile”. Para współpracowała już niejednokrotnie w przeszłości, m.in. przy tworzeniu przebojów „Work” i „Wild Thoughts”.

To pierwsza nowa piosenka od niemal trzech lat, w której pojawia się Rihanna. Ostatni raz mogliśmy ją usłyszeć w utworze „Lemon” zespołu N.E.R.D. z 2017 roku.

Czy to oznacza, że Rihanna naprawdę wraca do świata muzyki z nowym materiałem? Od dłuższego czasu mówi się o nowej płycie 32-letniej gwiazdy. Wokalistka konsekwentnie nie zdradza jednak żadnych szczegółów dotyczących kolejnego wydawnictwa.

Przypomnijmy, że ostatni album Rihanny „Anti” miał premierę na początku 2016 roku. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków muzycznych, a single „Work” i „Love on the Brain” stały się wielkimi przebojami.

RadioZET.pl/PK