Obserwuj w Google News

Reggie Warren nie żyje. Wokalista kultowego zespołu TROOP miał 52 lata

1 min. czytania
16.03.2021 09:04

Reggie Warren nie żyje. Piosenkarz i członek kultowego zespołu TROOP zmarł w wieku 52 lat. Grupa R&B cieszyła się ogromną popularnością na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

znicz
fot. shutterstock.co

Reggie Warren nie żyje. Wokalista i jeden z członków słynnej amerykańskiej grupy TROOP zmarł w niedzielę, 14 marca. Piosenkarz miał 52 lata.

Reggie Warren nie żyje. Wokalista kultowego zespołu TROOP miał 52 lata

Przyczyną śmierci Reggiego Warrena nie została ujawniona. Jak informuje portal TMZ, wykluczono jednak zakażenie koronawirusem. Wokalista zmagał się z różnymi problemami zdrowotnymi, przez które wylądował w styczniu w szpitalu. Kilka dni przed śmiercią został wypisany do domu, gdzie ostatecznie zmarł.

Reggie Warren zdobył popularność jako członek kultowego zespołu TROOP, który na stałe zapisał się w historii amerykańskiego R&B. Założona w 1987 roku grupa wydała pięć albumów studyjnych, w tym złotą płytę „Attitude”. Do największych przebojów TROOP należą utwory „Spread My Wings”, „All I Do Is Think of You”, „Mamacita” czy „Sweet November”.

Na śmierć Warrena zareagował m.in. kolega z zespołu, Steve "Random" Russell. Opublikował wpis w mediach społecznościowych.

Zrobiłeś dobrą robotę, mój bracie. Widzimy się po drugiej stronie. Spoczywaj w pokoju, Reggie – napisał Russell i dodał zdjęcie przyjaciela.

Zobacz także:  Sean Kennedy nie żyje. Gitarzysta zmarł w wieku zaledwie 35 lat